Brandium Ataşehir’de son 10 gün

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliğiyle inşa edilen Brandium Ataşehir Projesinde yer alan Alışveriş Merkezi Brandium, 29 mart tarihinde açılıyor

Brandium Ataşehir’de son 10 gün

18 Mart 2013 / emlakwebtv
Ataşehir’de 120 bin metrekare alana sahip olan Brandium Alışveriş Merkezi  29 Mart tarihinde açılıyor.
Bin 350 konutluk yaşam alanı, 340 odalı 5 yıldızlı otel ve 3 bin kişi kapasiteli kongre merkezini kapsayan Brandium Ataşehir projesi içerisinde yer alan Brandium Alışveriş Merkezi bölgenin tüm sosyal gereksinimlerini karşılıyor.

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile inşa edilen Brandium Ataşehir projesinde 7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirebileceği yeni bir dünya yaratılıyor.
Brandium Alışveriş Merkezi ünlü modacıların tasarımlarını bir araya getireceği Markalar Sokağı, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan çocuklar ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema ve tiyatro salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası oluyor.

Yaşamın keyifli ve konforlu yanlarını bir araya getiren Brandium Ataşehir ziyaretçilerine tüm olanakları bir arada sunuyor.
Brandium Ataşehir; alışveriş merkezini, spor merkezini, sosyal alanları, farklı restoran alternatiflerini, sosyal ve kültürel merkezleri bir araya toplayan konseptiyle yaşamın tüm renklerini ayağınıza getiriyor. Keyifli bir gün geçirmek için, trafikte zaman kaybetmek, cadde ve sokak geçmek gibi dertleri ortadan kaldırıyor. Proje içerisinde yer alan anaokulu ve çocuklara özel eğlence merkezleri, ihtiyaç duyduğunuzda çocuklarınızı en güvenli şekilde ağırlamak için hazır bekliyor. 24 saat özel güvenliğin olduğu, park sorununun asla yaşanmadığı ayrıcalıklı bir yaşam Brandium Ataşehir sakinlerini bekliyor.

İstanbul’un yeni finans merkezi olarak konumlandırılan Ataşehir yoğun ve seçkin nüfus yapısı ile ön plana çıkmaktadır.
Önümüzdeki dönemde kamu ve özel şirket merkezlerinin de bölgeye taşınacak olması Ataşehir’in cazibe ve değerini her geçen gün arttırmaktadır. Şehir planlamanın modern bir şekilde devam ettiği ilçe, son dönemde ilgi çekici projelere ev sahipliği yapmakta, nitelikli bir kitleyi kendisine çekmektedir.
Ataşehir’in tüm bu artılarını bir arada toplayan Brandium Ataşehir, eşsiz lokasyonu ile kendi değerini arttırmakta ve tüm bağlantı noktalarına yakınlığı ile ulaşımı en kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Satış koşulları
30 aya kadar 0 faiz . Size özel esnek ödeme seçenekleri.
Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ve güvencesiyle inşa edilen Brandium Ataşehir projesinde ister ev sahibi olmak, ister ikinci evini satın almak, ister yatırım yapmak isteyenler için 30 aya kadar 0 faiz ayrıcalıkları ve kişiye özel ödeme paketleri sunuluyor.
Brandium Ataşehir’de Anadolu Yakası’nın en prestijli alışveriş merkezine, en modern kültür-sanat merkezlerine ve en keyifli sosyal alanlara ulaşmak sadece birkaç adım.
 
Ataşehir Brandium hakkında detaylı bilgi için brandiumatasehir.com

Proje Bilgisi: Brandium Ataşehir