Brandium Ataşehir’le 5 kıtada 5 yıldızlı tatiller

BRANDIUM Ataşehir projesinden ev alanlar, tatil hayallerini de gerçekleştiriyor. Projede ev alan herkese 5 yıl boyunca tatil fırsatı sunuluyor.

Brandium Ataşehir’le 5 kıtada 5 yıldızlı tatiller

23.10.2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Ataşehir’de yükselen Brandium Ataşehir projesinden ev alanlara 5 yılda, 5 kıtada, 5 yıldızlı tatiller hediye ediliyor. Her yıl başka bir kıtada, her yıl ayrı bir macera imkanı sunan Brandium Ataşehir’de ayrıca peşin alımlarda yüzde 10 indirim, yüzde 1 KDV avantajı ve 30 ay sıfır faiz fırsatı da veriliyor.

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile inşa edilen ve toplamda 1150 konutluk yaşam alanı, 340 odalı 5 yıldızlı otel ve 3 bin kişi kapasiteli kongre merkezini kapsayan Brandium Ataşehir projesi içerisinde yer alan Brandium Alışveriş Merkezi ise bölgenin tüm sosyal gereksinimlerini karşılıyacak nitelikte. Brandium Alışveriş Merkezi mağazaları, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan çocuklar ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema ve tiyatro salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası oldu.

Brandium Ataşehir, alışveriş merkezini, spor merkezini, sosyal alanları, farklı restoran alternatiflerini, sosyal ve kültürel merkezleri bir araya toplayan konseptiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Proje içerisinde yer alan anaokulu ve çocuklara özel eğlence merkezleri, ihtiyaç duyulduğunda çocukları en güvenli şekilde ağırlamak için hazır bekliyor.

Ulaşım avantajı

İstanbul’un yeni finans merkezi Ataşehir’de yer alan Brandium Ataşehir projesi, Bağdat Caddesi’ne 8, Kadıköy’e 11, FSM Köprüsü’ne 16 ve Boğaziçi Köprüsü’ne ise 13 dakika yakınlıkta bulunuyor.

Proje Bilgisi: Brandium Ataşehir