Brooklyn Dream Fikirtepe Teslimleri 2018 Yılında!

İstanbul Fikirtepe'de konumlanan Brooklyn Dream Fikirtepe teslimleri 2018 yılında yapılacak

Brooklyn Dream Fikirtepe Teslimleri 2018 Yılında!

İstanbul Fikirtepe'de konumlanan Brooklyn Dream Fikirtepe teslimleri 2018 yılında yapılacak. Pana Yapı imzası taşıyan proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. 800 adet dairenin yer aldığı Brooklyn Dream, 13 bin 204 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

Kentsel dönüşüm projeleri ile değeri yükselen Fikirtepe'de yer alan Brooklyn Dream projesinde ön talep toplanıyor. İstanbul 216 projesine komşu olacak Brooklyn Dream'in önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması bekleniyor. 

Projede en düşük metrekare birim fiyatı 5 bin 500 lira olarak veriliyor. Brooklyn Dream projesinden konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleri yapılıyor. 

23 katlı 2 bloktan oluşacak projede daire büyüklükleri 55 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor. Açık otopark, açık yüzme havuzu, fitness, sauna, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve kapalı yüzme havuzu gibi imkanların bulunduğı projede dairelerde ısı pay ölçer bulunuyor. 

Brooklyn Dream teslimlerinin Haziran 2018'de yapılması planlanıyor. Brooklyn Park projesinde satışlar devam ederken yeni projesi olan Brooklyn Dream'i hayata geçiren Pana Yapı, Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor. 

Brooklyn Dream adres bilgisi : Fikirtepe Yumurtacı Abdi Bey Caddesi Barış Sokak Kadıköy - İstanbul 

Brooklyn Dream iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 80 11 
Web adresi : www.panayapi.com
E-posta adresi : info@panayapi.com

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Brooklyn Dream