Brooklyn Life Fikirtepe fiyatları 270 bin TL’den başlıyor! Ön satışta!

“Brooklyn” markasının ikinci ayağı olan Brooklyn Life’da ön satışlar yapılmaya başlandı. Projede 1+0 dairelerin fiyatı 270 bin TL’den başlıyor

Brooklyn Life Fikirtepe fiyatları 270 bin TL’den başlıyor! Ön satışta!

Selimoğlu Group ile Pana Yapı ortaklığında inşa edilen Brooklyn Life, “Brooklyn” markasıyla hayat bulan yaşam alanlarının ikincisi olarak yükseliyor. Lansman öncesi ön satışları başlayan projenin önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı ile görücüye çıkması bekleniyor.

2017 yılının Kasım ayında daire teslimleri yapılacak olan Brooklyn Life, Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe bölgesinde yer alıyor. Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyan proje, 8 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde, 72 bin metrekarelik inşaat alanından oluşuyor.

23 katlı bloklarda toplam 431 adet daire ile 16 adet ticari birimden meydana gelen Fikirtepe Brooklyn Life’ta dairelerin alanı 45 metrekare ila 150 metrekare arasında değişiyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

1+1 dairelerin ön satışı tamamlanan Brooklyn Life Fikirtepe’de 45 metrekarelik 1+0 dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı 6 bin TL’den, daire fiyatı ise 270 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi uygun vade seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.

3 bin metrekarelik bölümü peyzaj alanı olarak değerlendirilen Brooklyn Life Fikirtepe; Prestij Caddesi üzerinde, Bağdat Caddesi’ne, Kalamış Marina’ya ve Avrupa geçiş bağlantı yollarına 5 dakikalık mesafede hayat buluyor. Projede her kata özel bahçe alanlarına yer veriliyor.

Brooklyn Life Fikirtepe’nin ev sahiplerine sunduğu bazı ayrıcalıkları şöyle; yüzme havuzları, spor alanları, dinlenme alanları, yürüyüş alanları, sauna, Türk hamamı, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, kafeler, otopark alanları ve geniş güvenlik hizmeti.

 

Firma Bilgisi: Pana Yapı - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Brooklyn Life Fikirtepe