Brooklyn Life Fiyat Listesi

Pana Yapı güvencesi ile İstanbul Fikirtepe'de hayat bulan Brooklyn Life fiyat listesini derledik. İşte projede fiyatlar...

Brooklyn Life Fiyat Listesi

Kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe'de Pana Yapı güvencesi ile yükselen Brooklyn Life fiyat listesini derledik. Konforlu ve ideal yaşam alanları sunan Brooklyn Life projesi, 3 bin metrekare peyzaj alanına sahip. 

2018 yılı Ocak ayında teslim edilmesi planlanan Brooklyn Life fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Brooklyn Life projesinde daire büyüklükleri 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede toplam 431 adet daireye yer veriliyor. 

 

Brooklyn Life Fiyat Listesi

 

23 katlı bloklarda 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana gelen Brooklyn Life, 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. Brooklyn Life projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

 

Brooklyn Life Fiyat Listesi

 

Brooklyn Life fiyat listesi

Brooklyn Life fiyatları metrekare birim fiyatı üzerinden hesaplanıyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatı ise 6 bin 500 TL olarak belirlendi. Buna göre Brooklyn Life fiyat listesinde en düşük metrekareli daire fiyatının 390 bin TL olması bekleniyor. 

Brooklyn Life projesinde, 1 - 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya göre; yüzde 20 peşinat ile 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. Brooklyn Life fiyat listesi ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: brooklyn life