Brooklyn Life projesinde ön talep süreci devam ediyor

Pana Yapı'nın Brooklyn Park projesinin etabı olan Brooklyn Life projesinde ön talep süreci devam ediyor

Brooklyn Life projesinde ön talep süreci devam ediyor

Pana Yapı'nın Brooklyn Park projesinin etabı olan Brooklyn Life projesinde ön talep süreci devam ediyor. 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana gelen projede özellikle 2+1 daireler yoğun talep görüyor. Projeye en çok ilgi ise evlilik hazırlığı yapanlar, yeni evli çiftler ve tek çocuklu ailelerden geliyor. 

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirdiği Fikirtepe Brooklyn Life, 3 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip. Projede açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor salonları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal donatıları mevcut. 

Avrasya Tüneli'nin çıkış noktasında

Metrobüs ve metroya yürüme mesafesinde yer alan Brooklyn Life Fikirtepe , Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim'e yarım saat uzaklıkta. Yapımı devam eden Avrasya Tüneli'nin ise çıkış noktasında yer alıyor. Üniveriste, AVM, hastane, özel okul ve finans merkezi gibi alışveriş, eğlence ve sağlık imkanları ile çevrelenmiş Brooklyn Life’ta eksiksiz bir yaşam sunuluyor. 

Brooklyn Life projesinde ön talep süreci devam ediyor

Pana Yapı'dan Fikirtepe'ye 5 proje

Fikirtepe’nin şekillenmesinde önemli rol oynayan Pana Yapı, İstanbul'da ve İstanbul dışında da önemli yatırımlara imza atıyor. 'Brooklyn Park', 'Brooklyn Life', 'Brooklyn Dream', 'Brooklyn Family' ve 'Brooklyn City' olmak üzere Fikirtepe'de toplam beş projeyi hayata geçiren Pana Yapı, Çeşme’nin en büyük projesi 'Jardin Eden Çeşme’yi inşa ediyor.

 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: brooklyn life