Brooklyn Life teslimleri 2017'de!

Pana Yapı'nın Yeni Fikirtepe'de yer alan projelerinden olan Brooklyn Life teslimleri 2017'de teslim edilecek

Brooklyn Life teslimleri 2017'de!

Pana Yapı'nın Yeni Fikirtepe'de yer alan projelerinden olan Brooklyn Life teslimleri 2017'de teslim edilecek. 431 adet konut ve 16 adet ticari üniteden meydana gelen Brooklyn Life projesinde ön talep yöntemi ile satışlar devam ediyor. 

Yoğun ilgi gören Brooklyn Life, 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. Proje, alanları 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor. 23 katlı bloklardan meydana gelen Fikirtepe Brooklyn Life projesinde 3 bin metrekare peyzaj alanı için ayrılıyor. 

Brooklyn Life Fikirtepe projesinin daire sakinlerine sunduğu sosyal olanakları içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor alanları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal alanlar bulunuyor. Proje lüks bir yaşam alanının yanında yeni çağa ait bir konsept yaratıyor. 

En yeni teknolojilerle depreme dayanıklı olarak tasarlanan Brooklyn Life; ayrıca basınçlandırılmış yangın merdiveninden duman egzosuna, itfaiye asansöründen yangın algılama ve söndürme sistemine tüm güvenlik detaylarıyla öne çıkıyor. Her kata özel bahçeler, çevre düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği proje, Fikirtepe bölgesinin geleceğini şekillendiriyor.

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: brooklyn life