Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları!

Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları 405 bin TL'den başlıyor ve uygun ödeme seçeneklerini konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor

Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları!

Brooklyn Park Fikirtepe'de elimoğlu Group ve Pana Yapı ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Brooklyn Park Fikirtepe projesi toplam 113 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Brooklyn Park Fikirtepe satılık daire büyüklükleri 73 metrekareden başlıyor ve Brooklyn Park Fikirtepe daireleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Brooklyn Park Fikirtepe teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor.

731 adet daireden meydana gelen Brooklyn Park Fikirtepe'de daireler dışında 13 adet ticari birime de yer veriliyor. Brooklyn Park Fikirtepe 5 bin 200 metrekare peyzaj alanına sahip olup, konut sahipleri birçok sosyal donatı imkanından fayda sağlayabiliyor. Brooklyn Park Fikirtepe projesinde yer alan özelliklerden birkaçı şöyle: Yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik, peyzaj alanları.

Brooklyn Park Fikirtepe fiyat listesi
1+1 daireler 405 bin TL'den,
2+1 daireler 627 bin TL'den,
3+1 daireler 1 milyon 113 bin TL'den,
4+1 daireler ise 1 milyon 480 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Brooklyn Park Fikirtepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Brooklyn Park Fikirtepe'de yer alıyor. Brooklyn Park Fikirtepe projesine ulaşım çok kolay olup, hem metro hem metrobüs hem de Marmaray ile ulaşımı sağlanabiliyor. Brooklyn Park Fikirtepe Avrasya Tüneli, füniküler, tramvay ve İETT de yakın konumda bulunuyor.

Brooklyn Park Fikirtepe iletişim bilgileri
Brooklyn Park satış ofisi: Mandıra Caddesi No 212 Fikirtepe / Kadıköy
Telefon: 444 80 11
Web Sitesi: www.brooklyn.com.tr
Mail Adresi: bilgi@brooklyn.com.tr

 

"Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları!

Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları!

Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları!

Brooklyn Park Fikirtepe fiyatları!

Proje Bilgisi: Brooklyn Park