Brooklyn Park nerede?

Selimoğlu Group - Pana Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Brooklyn Park Fikirtepe’de yer alıyor

Brooklyn Park nerede?

Selimoğlu Group - Pana Yapı Ortaklığı ile hayata geçirilen Brooklyn Park Fikirtepe’de yer alıyor. 14 Mayıs 2014’te lansmanı gerçekleştirilen Brooklyn Park projesi 113 bin metrekare inşaat alanına sahip olup, Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Brooklyn Park Kadıköy projesinin yatırım bedeli 150 milyon lira olup, toplam 731 adet daireden meydana geliyor. 13 adet ticari birimin de yer aldığı Brooklyn Park’ta 2 bin kişinin yaşaması öngörülüyor. Brooklyn Park teslim tarihi olarak 36 ay sonrası veriliyor. Brookly Park satılık daireler ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa ediliyor. Bu dairelerin büyüklükleri ise 73 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Brooklyn Park özellikleri
Fikirtepe Brooklyn Park'ın sosyal olanakları arasında; üzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik, peyzaj alanları yer alıyor.

Brooklyn Park nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Brooklyn Park Kadıköy Fikirtepe Mahallesi’nde yer alıyor. Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen Brooklyn Park’a da ulaşım oldukça kolay. Hem metro hem metrobüs hem de Marmaray ile ulaşımın sağlanabildiği Brooklyn Park projesine Avrasya Tüneli, füniküler, tramvay ve İETT de yakın konumda bulunuyor.

Brooklyn Park iletişim bilgileri
Satış Ofisi: Mandıra Caddesi No 212 Fikirtepe / Kadıköy
Telefon: 444 80 11
Web Sitesi: www.brooklyn.com.tr
Mail Adresi: bilgi@brooklyn.com.tr

"Brooklyn Park nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Brooklyn Park nerede?

Brooklyn Park nerede?

Brooklyn Park nerede?

Brooklyn Park nerede?

Proje Bilgisi: Brooklyn Park