Brooklyn Park

Selimoğlu ve Pana Yapı ortaklığı ile Fikirtepe'de yükselen Brooklyn Park 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor

Brooklyn Park

Selimoğlu ve Pana Yapı ortaklığı ile Fikirtepe'de yükselen Brooklyn Park 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Brooklyn Park projesinde 731 adet daire yer alıyor. Brooklyn Park satılık daire büyüklükleri 73 metrekareden başlıyor. 

113 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Brooklyn Park projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları, otoparki güvenlik ve payzaj alanları yer alıyor. Brooklyn Park fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgilere Brooklyn Park satış ofisinden ulaşabilirsiniz.

Brooklyn Park fiyatlarının 200 bin lira ile 600 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Brooklyn Park projesinin detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Brooklyn Park projesinin daire özellikleri ise şöyle; balkon, ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, split klima ve merkezi ısıtma. 

İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Brooklyn Park teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Brooklyn Park Fikirtepe projesine ulaşım çok kolay olup, hem metro hem metrobüs hem de Marmaray ile ulaşımı sağlanabiliyor. Brooklyn Park Fikirtepe Avrasya Tüneli, füniküler, tramvay ve İETT de yakın konumda bulunuyor.

Brooklyn Park fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Brooklyn Park satış ofisi iletişim bilgileri
Mandıra Caddesi No 212 Fikirtepe / Kadıköy
Telefon: 444 80 11
Web Sitesi: www.brooklyn.com.tr
Mail Adresi: bilgi@brooklyn.com.tr

Firma Bilgisi: Pana Yapı - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Brooklyn Park