Brooklyn Park'ta 60 ay 0 faiz fırsatı devam ediyor!

Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Brooklyn Park'ın avantajlı ödeme planına göre, 60 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Brooklyn Park'ta 60 ay 0 faiz fırsatı devam ediyor!

Selimoğlu Group ile Pana Yapı ortaklığında hayata geçirilen Brooklyn Park, İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe'de yükseliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen proje, 150 milyon liralık yatırım bedeline sahip. 

Toplam 14 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Brooklyn Park Fikirtepe'nin inşaat alanı 113 bin metrekare olarak hesaplanıyor. Peyzaj alanına 5 bin 200 metrekarelik kısım ayrılan proje, Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor. 

Resmi satışları 14 Mayıs 2014 tarihinde başlayan Kadıköy Brooklyn Park'ın 2016 yılının Aralık ayında tamamlanması ve teslimlerinin yapılması planlanıyor. Projede toplam, 731 adet daire ile 11 adet ticari birime yer veriliyor. Dairelerin büyüklüğü 73 metrekare ila 244 metrekare arasında değişiyor. 

Adalar, Çamlıca, Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarasına hakim olan Selimoğlu Brooklyn Park'ta 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor. Projeden 60 aya kadar vade farksız taksit imkanından yararlanılarak daire satın alınabiliyor. 

Selimoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu proje ile ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor; 

“Kentin merkezinde geliştirilecek kentsel dönüşüm projelerinin hepsi çok önemli. Bu çalışmalar içinde Yeni Fikirtepe’de yapılan her iyi iş, tüm kentsel dönüşüm projelerine olan bakış açısını değiştirecek.  Buradaki planlama yaşayan şehir kavramı üzerinde yapıldı. Yaşayan şehirde proje çevresi ile bütünleşiyor.. Binalar ve projeler hem güvenlikli ama cadde ilişkisi avlularla tamamlanıyor. Yeni Fikirtepe'nin çevresinde ise Bağdat Caddesi, Sahil yolu, Kadıköy, Fenerbahçe Burnu, Kalamış Marina, Moda, Acıbadem gibi şehrin en önemli yaşayan merkezleri bulunmaktadır. Brooklyn Park projemizleYeni Fikirtepe'nin oluşumunda öncü olmayı amaçladık. Projelendirmesiyle ve tüm süreciyle öne çıkan, sembol bir proje oluşturduk. Pana Yapı ortaklığıyla çalışmalarına hızla devam ettiğimiz Brooklyn Park projemizle birlikte bölgede 2 projeye daha imzamızı atacağız.” 

Firma Bilgisi: Pana Yapı - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Brooklyn Park