Brooklyn Street Fikirtepe'nin tüm detayları!

Brooklyn dörtlemesinin dördüncü ve son ayağı olarak inşa edilecek olan Brooklyn Street Fikirtepe’nin önümüzdeki günlerde satışa sunulması bekleniyor

Brooklyn Street Fikirtepe'nin tüm detayları!

Selimoğlu Group ve Pana Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın kentsel dönüşüm projeleriyle ün kazanan Fikirtepe bölgesinde “Brooklyn” markasıyla bir dörtleme yapmayı planlıyorlar. 

Bu dörtlemenin ilki inşaatı ve satışları devam eden Brooklyn Park, ikincisi henüz ön talep toplama aşamasında olan Brooklyn Life, üçüncüsü projelendirme aşamasında olan Brooklyn Dream ve dördüncüsü ise Brooklyn Street.

2018 yılının Aralık ayında teslimleri yapılacak olan Brooklyn Street Fikirtepe, 38 bin 868 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulacak. Projenin inşaat alanı 286 bin metrekare, peyzaj alanı ise 15 bin metrekare olacak.

Efekta Mimarlık imzası taşıyacak olan Brooklyn Street Fikirtepe’de alanları 60 metrekare ila 250 metrekare arasında farklılık gösteren toplam 1.990 adet daire yer alacak. Dairelerin yanı sıra 85 adet ticari birime de yer verilecek.

Çevresinde dokuz hastane, yedi üniversite ve dört alışveriş merkezi bulunacak olan Brooklyn Street Fikirtepe; Bağdat Caddesi’ne, Kalamış Marina’ya ve bağlantı yollarına 5 dakikalık uzaklıkta konumlanacak.

 

Firma Bilgisi: Pana Yapı - Selimoğlu Group
Proje Bilgisi: Brooklyn Street Fikirtepe