'Bu disko satılık değil'

Halikarnas Disko'nun işletmecisi Süleyman Demir, çeşitli yayın organlarında yer alan 'satış' haberlerini yalanladı

'Bu disko satılık değil'

Bu yıl 35. yıldönümünü kutlayan Halikarnas Disko'nun işletmecisi Süleyman Demir, medyada yer alan 'satış' haberlerini yalanladı. Demir, haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek: 'Ömrüm yettiğince disko açık kalacak.' dedi.

Haberlere dava açacağız
Muğla'nın Bodrum ilçesinde 35 senedir faaliyet gösteren Halikarnas Disko'nun satılacağı haberleri üzerine bir açıklama yapan işletmeci Süleyman Demir,  diskonun faaliyet planlarının yapıldığını belirterek: 'Önümüzdeki yıl diskomuzda konser verecek yerli ve yabancı sanatçılarla şimdiden anlaşmaları yaptık. Ön ödemelerini gönderdik. Halikarnas disko marka olmaya devam edecek. Ömrüm yettiğince bu disko açık kalacak.' şeklinde konuştu.

Halikarnas Disco

Emlak komisyoncusu: 23 milyona satışa çıkardık...
 Bir süre önce mülk sahipleri ile Süleyman Demir'in anlaşmaya vardığı ve İstanbul'da yer alan bir Emlak danışmanlık şirketi tarafından satışa çıkarıldığı duyurulmuştu. Emlak Danışmanlık şirketi'nin yetkilisi Ender Erdener de, internet ilanının ardından yaptığı açıklama ile, kararın mülk sahiplerinin kararı ve işletmeci Süleyman Demir'in avukatının da katıldığı bir toplantıda alındığını söylemiş ve: '23 milyon dolardan satışa çıkardık. Disko'yu alan kişinin ne amaçla kullanacağını bilmemiz mümkün değil. Gelen talepleri değerlendiriyoruz. Şu anda bu kadar açıklama yapabilirim.' demişti.