Bu Evler Kazandırıyor!

İzmir'deki Çamlıkent Manzara Evleri yüksek standartlardaki yapısı, manzarası ve sosyal olanakları ile cazip fiyat avantajlarını birleştirerek 6 ay gibi kısa vadede yatırımcısına yüzde 50 gibi oranlarda değer kazandırdı

Bu Evler Kazandırıyor!

2011 yılında satışa sunulan Güzide ilimiz İzmir'deki Çamlıkent Manzara Evleri yüksek standartlardaki yapısı, manzarası ve sosyal olanakları ile cazip fiyat avantajlarını birleştirerek 6 ay gibi kısa vadede yatırımcısına yüzde 50 gibi oranlarda değer kazandırdı. Kar oranının yüksek olması bu evlerin cazibesini giderek artırmaktadır. Ev sahibi olarak da rahatlıkla oturularak konforlu ev keyfinin yaşanacağı daireler, kiraya verilerek ya da kar marjı ilave edilip satışa sunularak da değerlendirilebilmektedir. Geçen yıllarda 100 bin TL gibi fiyatlarla satılan evlerin değeri 6 ay içerisinde 150 bin TL olarak değerlenmiş ve ev sahiplerinin yüzünü güldürmüştür. Yatırım aracı olarak mükemmel bir seçim olan Çamlıkent Manzara Evleri, lüks unsurlar taşıyan ancak çok uygun fiyatlarla alıcısı ile buluşan nadir yapılardan biri olma özelliğindedir.

Yönetim kurulu başkanı tarafından 'kalite herkesin hakkı' sloganı ile satışa sunulan evler, memur, emekli ve özel sektör çalışanları tarafından tercih edilmiş olup yatırım aracı olarak düşünen herkesi memnun ederek haklı bir başarı kazanmıştır. En küçüğü 122 m2 olan dairelerde akıllı binalarda kullanılan tüm cihazlar itina ile kullanılmıştır. Işıklı havuzlu LED aydınlatma, stor panjur, lüks mutfak mobilyaları ve ankastreleri, alüminyum kompozit panel, bina içerisinde granit merdivenler ve trakko iç cephe boyasının en kaliteli örnekleri seçilerek titizlikle montajı sağlanmıştır.

İzmir'in merkezinde olmasına rağmen şehirden kopuk bir yazlık havasının yakalandığı dairelerin eşsiz manzara ile birleşimi Çamlık Manzara Evlerini farklı kılan özelliklerdir. Kuş cıvıltıları ve zeytin ağaçları içerisinde oturan, ortak alanlarda komşuları ile sohbet imkanı bulan site sakinleri, şehir kaosundan uzak huzurlu bir alanı tercih etmekten ötürü memnuniyetlerini her fırsatta dile getirmektedir.