Bu klozetler hem tasarruflu hem çevreci

Kale’nin Türkiye’nin en tasarruflu ve çevreci klozetleri; Aquasmart yüzde 55 su tasarrufu sağlıyor

Bu klozetler hem tasarruflu hem çevreci


Kale Grubu’nun akılcı çözümler sunan markası Kale, yalnızca 2.7 litre su kullanarak sağladığı yüzde 55 su tasarrufu ile tam kapasiteli çalışan ve hijyen standartlarından ödün vermeyen Aquasmart klozetleri tüketicilerle buluşturuyor.
Faaliyetlerinde ve ürettiği her üründe, hem doğaya hem de kullanıcılarının ekonomisine dost çözümler sunan Kale, yılda kişi başı ortalama 4 bin 320 litre su tasarrufu sağlayan Aquasmart klozetler ile yaşam alanlarına dünya standartlarında ekonomik ve çevreci bir uygulama getiriyor.

Kişi başı yüzde 55 oranında su tasarrufu sağlayan 2.7 litrelik klozetler, maddelerin yüzeyde tutulmasını engelleyerek daha az deterjan kullanma imkanı veren Easy Clean Teknolojisi ve aşınma ile çizilmeye karşı yüksek dayanım sağlayan Kaleguard yüzey kaplama sayesinde daha uzun ömürlü ve hijyen bir kullanıma olanak veriyor. Easy Clean Teknolojisi ve Kaleguard kaplama, klozetlerin ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlarken, çevreye zararlı temizlik maddelerinin kullanımını önlediği için Kale’nin çevreye gösterdiği özenin de bir göstergesi oluyor.

Türkiye pazarındaki en tasarruflu klozet olan Aquasmart toplu kullanım alanlarının inşa sürecinde artık yaygınlıkla alınan DIN (Alman Standart Enstitüsü) Belgesi’ne de sahip.
Üretimde, tasarımda ve kullandığı teknolojide çevre dostu uygulamaları ile estetikle büyüleyen, hijyenle huzur veren ve enerjisiyle canlandıran yaşam alanları yaratan Kale, Aquasmart’ı Harri Koskinen (Kale Bond ve Fold Koleksiyonu), Isao Hosoe (Kale Light+ Koleksiyonu), Adolf Babel (Kale Zero Koleksiyonu) gibi dünyaca ünlü tasarımcılarının imzasıyla pazara sunuyor.
www.kale.com.tr