Bu projelerde yaşam Nisan’da başlıyor

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde inşa edilen bazı konut projelerinde yaşam Nisan ayında akmaya başlıyor. İşte o projeler ve özellikleri.

Bu projelerde yaşam Nisan’da başlıyor

27 Mart 2014 / Posta Gazetesi

Atakent’ten Maltepe’ye, Kurtköy’den Pendik’e kadar İstanbul’un birçok bölgesinde konumlandırılan kimi konut projesinde yaşam Nisan ayı itibariyle başlıyor. Sakinlerine pek çok hizmeti sunmaya hazırlanan bu markalı projelerde anahtar teslimi için geri sayım başladı. Kişiye özel ödeme avantajlarının da sunulduğu o projeleri ve özelliklerini araştırdık.

Terrace Tema

Halkalı Atakent’te inşa edilen Terrace Tema projesi, İnanlar İnşaat imzası taşıyor. Teslimlerine sayılı günlerin kaldığı proje, toplam 416 konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Terrace Tema’da konut fiyatları 465 bin TL’den başlarken, yüzde 5 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Nar Life

Tepe İnşaat’ın Maltepe’de hayata geçirdiği Nar Life projesinde ise C Blok teslimleri Nisan ayında yapılıyor. 609 konuttan meydana gelen proje 3 blok şeklinde tasarlandı. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve teraslı daire tiplerinin olduğu Nar Life’ta; açık ve kapalı havuzlar, çocuk oyun alanları, sauna, fitness salonu, market ve güvenlik gibi hizmetler sunuluyor.

Zin D Natura

İstanbul’un gelişen yüzü Kurtköy’de inşa edilen ve 89 konutun konumlandırıldığı Zin D Natura projesinde de hayat Nisan’da başlıyor. Zin D Yatırım Geliştirme A.Ş. imzası taşıyan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri mevcut. 5 blok olarak tasarlanan Zin D Natura’da yüzde 25 peşinat ödemesiyle ev sahibi olunabiliyor.

Duru Park

Toplam 215 konutun yer aldığı Duru Park projesi Pendik’te yükseliyor. Hak Yapı projesi olan Duru Park’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulmak mümkün. Teraslı dairelerin de yer aldığı Duru Park’ta konutların büyüklükleri ise 98 metrekare ile 137 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Duru Park sakinlerini bekleyen olanaklar arasında da; yüzme havuzu, sauna, buhar odası, kapalı otopark, fitness merkezi ve spor alanları yer alıyor.

Yakacık Life

Tek Yapı İnşaat projesi olan ve 3 blokta 67 konuttan oluşan Yakacık Life projesinde de hayat Nisan’da başlıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen proje, 3 bin 350 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 50 metrekareden 120 metrekareye kadar dairelerin bulunduğu Yakacık Life’ta; açık yüzme havuzu, spor salonları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları ve güvenlik gibi hizmetler sunuluyor.