Bu projeleri görmeden yazlık almayın!

Son dönemin yazlık evleri, metropollerde yükselen konut projelerini aratmayacak nitelikte. Gerek mimari tasarım gerekse sunulan imkanların çeşitliliği yazlık evlerin kalitesini her geçen gün yükseltiyor. Siz de yazlık ev arayışında iseniz, bu projeleri görmeden yazlık almayın deriz…

Bu projeleri görmeden yazlık almayın!

Gayrimenkul yatırımında yazlık evin de önemi büyük. Nitekim yazlık ev alırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Yazlığın bulunduğu lokasyon bu özelliklerin başında gelirken, projeyle sunulan hizmetler de olmazsa olmazlardan. Rüya gibi bir tatil yaşatacak yazlık projeleri sizler için araştırdık…

Tatilde de modern yaşam

Point İnşaat’ın Bodrum’daki projesi Horizon Point  Bodrum’da, sofistike ve modern yaşam tarzını benimseyenler düşünüldü. Akıllı ev teknolojisine sahip projede toplam 7 blok bulunuyor. İki dubleks, on flat ve bir tripleksten oluşan, terasları dahil ortalama büyüklüklerinin 175 ile 185 metrekare arasında tasarlandığı Horizon Point Bodrum evlerinde, ek olarak bazı dairelerde 28 metrekarelik müştemilatlar da bulunuyor. Hozrizon Point’te; yedi yıldızlı bir spa merkezinde bulunan buhar odası, masaj odası, şok duşlar ve fitness center yer alıyor.

Bu projeleri görmeden yazlık almayın!

Bahçe terası da çatı terası da var   

İrtanki Turizm Yatırım imzasını taşıyan Bodrum Vita Nova Yalı Evleri’nde ise bahçe katı, çatı teras veya orta kat daireleri bulmak mümkün. 2+1 ve 4+1 olarak tasarlanan evlerden projede toplam 36 adet var. Denize 20 metrelik uzaklıkta yer alan projede SPA, fitness center, 3 adet havuz ve 3 adet restaurant yer alıyor. Ev fiyatları mı? 400 bin liradan başlıyor, 800 bin liraya kadar yükseliyor.

Alaçatı unutulmaz…

Yazlık projeler denir de Alaçatı unutulur mu? Çeşme’nin Alaçatı bölgesinde yer alan Mi’Marin Köyce Alaçatı projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 villa seçeneklerini bulmak mümkün. Toplamda 62 villadan meydana gelen projenin 350 metrekarelik bir plaj bölümü de mevcut. Sakinlerini bekleyen hizmetleri arasında ise; yüzme havuzu, plaj, çocuk havuzu, fitness salonu, sauna, masaj bölümü, oyun odası, hobi odası, seyir terası, aperatif servis edilecek olan mini mutfak yer alıyor. Villa köy konseptindeki projede fiyatlar da 700 bin liradan başlıyor.

Bu projeleri görmeden yazlık almayın!

Yazlık için Kıbrıs diyenlere…

Noyanlar Group’un Kıbrıs’ın merkezinde inşa ettiği Royal Sun Residence’da güzel bir tatil için ideal olan projelerden. Tatil kompleksi olarak dizayn edilen projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks daireler yer alacak. Her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan Royal Sun Residence’da havuz, aqua, çocuk oyun alanları, Kid’s Club, fitness, wellness & masaj salonu, sauna, teras bar, pool bar,  güneşlenme alanları, 200 kişilik restoran, yürüyüş ve bisiklet yolları, site güvenliği, market ve hediyelik eşya mağazası gibi imkanlar sunuluyor. Alıcısına hemen hatırlatalım, projede ev fiyatları 80 bin liradan başlıyor.

Bitişik villalı Elysium Miramar

Ofton İnşaat yazlık projesi için Bodrum’u seçenlerden. Şirketin Bodrum’da konumlandırdığı Elysium Miramar, 22 blokta bitişik villalardan oluşuyor. 192 metrekare genişliğindeki 3+1 dubleks villaların yer aldığı projede teslimlerin Mayıs 2016’da yapılması planlanıyor. Projeyi farklı kılan özelliklerinin başında, her villanın kendine ait havuz ve bahçesinin olması geliyor.  Hem deniz hem kara manzaralı villalardan birine sahip olmak için firma bünyesinde sunulan ödeme seçeneklerinden yararlanmanız mümkün.

Her villaya havuz

Süzgeç Yapı’nın Kuşadası’nda hayata geçirdiği Viba Villaları’nda ise her villaya özel otopark, yüzme havuzu ve bahçe bulunuyor. İsteğe bağlı olarak yapılıp hemen teslim edilen villaların fiyatları 700 bin ila 750 bin lira arasında değişiyor. Projede etaplar 10’lu villa şeklinde tasarlandı.