Bu yaz sizi Arçelik klima serinletecek

Arçelik’ten %50 enerji tasarrufu sağlayan New Artcool Mirror Inverter Klima yaz sıcaklarında vazgeçilmeziniz olacak

Bu yaz sizi Arçelik klima serinletecek

14 Haziran 2012

A enerji sınıfı klimalara göre % 50’ye varan enerji tasarrufu ve sessiz çalışma özellikleriyle Arçelik Inverter Klima, sessiz çalışan teknolojisi ve şık tasarımı ile mükemmel bir konfor sunuyor.
‘DC Inverter’ teknolojisi sayesinde konvansiyonel klimalardan farklı olarak ortam sıcaklığı istenen seviyelere geldiğinde kompresör hızını ihtiyaca göre artırıp azaltabiliyor. Böylece gereksiz duruş kalkışlar olmayacağından A enerji sınıfı klimalara göre yüzde 50'ye varan oranda enerji tasarrufu sağlamış oluyor.
Arçelik Artcool New Mirror Inverter klimalar, konvansiyonel klimalara göre daha kısa sürede ortamı istenen sıcaklığa getiriyor. Geniş dış ortam sıcaklık aralıklarında çalışabilen Arçelik Inverter klimaların sunduğu bu özellik, hem ısıtma hem de soğutmada kullanılabiliyor. Bu sayede -15 derece gibi düşük sıcaklıklarda bile ısıtma sağlarken, yaz aylarının yüksek sıcaklıklarında da mükemmel soğutma performansı gösteriyor.
Arçelik New Mıror Inverter klimanın diğer önemli özelliklerinden biri ise oldukça düşük ses seviyesinde çalışması. 19 dba’lık ses seviyesine sahip olan ürün kimseyi rahatsız etmeden son derece sessiz bir konfor sunuyor.
Çevreye karşı oldukça duyarlı olan Arçelik Inverter klima, antialerjik filtre, LCD uzaktan kumanda, akıllı çalışma sistemi, doğal rüzgar etkili homojen hava dağılımı, korozyona dayanıklı Gold FinTM kaplı dış ünite, Jet Cool ve Jet Heat özellikleri, uyku modu, sağlıklı nem alma fonksiyonu, yıkanabilir antibakteriyel filtre, 24 saat çoklu programlama gibi özeliklere de sahip. Elektrik kesintilerinden sonra otomatik çalışma, otomatik sıcaklık kontrolü, otomatik 4 yönlü hava yönlendirme ve sıcak kalkış modu diğer önemli özellikleri arasında yer alıyor.