Buderus Ankara'daki alt bayilerine eğitim düzenledi

Isıtma sektörünün önde gelen markası Buderus, Star Club sistemi çerçevesince Ankara toptancı bayisi olan SetesMühendislik’inalt bayileri için bir eğitim düzenledi

Buderus Ankara'daki alt bayilerine eğitim düzenledi

Isıtma sektörünün önde gelen markası Buderus, Star Club sistemi çerçevesince Ankara toptancı bayisi olan Setes Mühendislik’inalt bayileri için bir eğitim düzenledi. Bosch Termoteknik Ankara Bölge Müdürlüğü Uygulamalı Isıtma Eğitim Salonu’nda gerçekleşen eğitime Star Club üyeleri katılım gösterdi. 

Buderus Ankara Bölge Satış Temsilcisi Barış Biçer’in de katıldığı eğitim sonunda düzenlenen soru-cevap seansında üyeler, en çok karşılaştıkları sorunlara, uzman eğitmenler yardımıyla çözüm bulma şansı yakaladılar. Eğitimin ardından düzenlenen yemek organizasyonu ile üyeler hem kaynaşma hem de eğlenceli vakit geçirme şansı buldu.

Profesyoneller için ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club

Buderus Star Club, sektördeki profesyonellere, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda star üyelere teknik eğitimler sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistemle sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuluyor.