Buderus bayileri toplandı

Buderus Ailesi, yıllık bayi toplantısını gerçekleştirdi. 2016 yılının değerlendirildiği ve 2017 planlarının paylaşıldığı toplantıda Buderus çalışanları ve bayiler bir araya geldiler.

Buderus bayileri toplandı

Buderus’un yıllık bayi toplantısında, Bosch Termoteknik çalışanları ve Buderus montajcı bayileri buluştu. Toplantıda, 286 yıllık geçmişe sahip Buderus markasının uzman bayileriyle ‘hızına hız katacağı’ mesajı verildi. Bunu temsilen toplantı, Formula konsepti ve ‘Uzmanlığı Hıza Dönüştür’ mottosuyla gerçekleştirildi. 

Buderus bayileri toplandı

Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası bünyesindeki Termoteknoloji İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda 2016 yılı değerlendirildi, 2017 yılına ilişkin hedefler açıklandı. Toplantıda ayrıca inovatif projeler hakkında sunumlar da gerçekleştirildi. Buderus Yıllık Bayi Toplantısı’nın ilk günü fabrika turuyla kapanırken, ikinci gününe İzmir Swissotel’de devam edildi.

Bayi toplantısının sürpriz konuğu olan Dünya Şampiyonu milli bilardocu Semih Saygıner, spor yaşamından önemli anekdotları konuklarla paylaştı. Bayi toplantısı, gala yemeği ve ikinci gün Swissotel’de gerçekleşen toplantıların ardından sona erdi.