Bulut İnşaat’ın 2 bin konutuna Araplar talip

Arap yatırımcıya bin konut sattıklarını açıklayan Vural Bulut, tanıtımına hazırlandıkları Tekirdağ'daki 2 bin dairelik projeye de bir Dubailiden teklif aldıklarını söyledi

Bulut İnşaat’ın 2 bin konutuna Araplar talip

09 Ekim 2013 / emlakwebtv
Arap yatırımcıya bir seferde bin konut sattıklarını açıklayan Bulut İnşaat Genel Koordinatör Yardımcısı Volkan Vural Bulut, tanıtımına hazırlandıkları Tekirdağ'daki 2 bin dairelik projeye de bir Dubailiden teklif aldıklarını söyledi.

Bahçeşehir projesinin yüzde 35'i satıldı
Şirket önceki yıl tanıtımını yaptığı bin konutluk Bahçeşehir projesinin yüzde 35'ini sattıklarını açıkladı. 100 konutu Arapların satın aldığını kaydeden Bulut, bütün projelerinden ortalama yüzde 30 oranında Arapların satın alma yaptığını kaydetti. Yine bir Dubailinin talip olduğu Tekirdağ projesi 2 bin daireden oluşuyor ve binalar 5'er katlı. Burada bir AVM ve bakkal, nalbur, elektrikçi gibi bir çok esnaf dükkanı da yer alıyor. 150 dönüme kurulan küçük Tekirdağ şehrinin toplamda 400 milyon liraya mal olacağını kaydeden Bulut, bu projede 1+1 dairelerin 99 binden, 4+1 dairelerin 350 bin liraya satışa sunulduğunu kaydetti. Volkan Vural Bulut, halihazırda Eskişehir'de de az katlı bir projeye başlayacaklarını açıkladı. Şirketin Kıbrıs'ta da bir otel projesi planı bulunuyor. "Bunların haricinde en önemlisi elimizdeki arsalar için Araplardan bize gelen teklifler üzerine onlara özel site yapma ihtimaliz." dedi.

Firma Bilgisi: Bulut Inşaat