Bulut İnşaat'tan dört dörtlük kampanya

Evviva konsept projeleriyle dikkat çeken Bulut İnşaat, Bahçeşehir Nirvana, Esenyurt'ta Millenium, Tekirdağ'da RealCity ve Kıbrıs'ta Kalamış Villaları gibi projelerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle tüketiciye sunuyor

Bulut İnşaat'tan dört dörtlük kampanya

16 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Bulut İnşaat Esenyurt'ta yükselen evviva Nirvana projesinde yüzde 15'i peşin geri kalanı teslimde ödeme seçeneği sunuyor. 43 bin metre kare alana kurulan, iki adet residence kule, beş adet konut bloğu ve yirmi özel villa içeren evviva Nirvana projesi, tamamı kapalı otopark olan bloklarda blok bazında ısınma, özel güvenlik önlemleri, spor alanları, sağlık kabinleri ve hayvan barınakları içeriyor.

Tekirdağ'da yükselen Real City projesi de 150 bin metre kare alan üzerinde yer alan 2000 daire içeriyor. 6 ana girişten oluşan projede, 40 adet dükket ve 2 adet site içi kafe yer alıyor. Bulut İnşaat'ın bir diğer projesi olan evviva Kalamış villaları ise Kuzey Kıbrıs'ın Çatalköy mevkiinde yükseliyor. Yolları ve yeşil alanlarıyla 150 bin metre karelik bir alana kurulu Kalamış Villaları, her biri 700-800 metre kare üzerine 240-310 arasında değişen havuzlu villa seçenekleri içeriyor.

Çatalköy'de yer alan 105 villalık kompleks projede ise çocuk parkları, mangal alanları, büyük toplantı, nişan, düğün ve doğun günleri için havuz başı alanları, güvenlik ve sağlık önlemleri sunuluyor. 

Ödeme şekilleri
Bulut İnşaat, Esenyurt eviva Millenium projesi kapsamında yüzde 10'u peşin, kalanı 60 ay vadeyle; Tekirdağ evviva RealCity'de ise faizsiz 10 yıllık ödeme seçenekleri sunuyor. Kıbrıs evviva Kalamış Villalarında ise 240 metre karelik bir ev 95 bin sterlin, 10 bin gbp peşin, 85 gbp teslim alınca ödeme imkanı bulunuyor.  

Firma Bilgisi: Bulut Inşaat