Bulut İnşaat'tan "hemen tapu teslimli" kampanya

Bulut İnşaat, evviya Milenium ve evviya Yaşam Merkezi projelerini kapsayan kampanyasına start verdi

Bulut İnşaat'tan

Bulut İnşaat  Esenyurt’ta inşa ettiği evviva Millenium ve evviva Yaşam Merkezi’ndeki 550 daire için kampanyaya başladı.

89 bin TL'ye ev sahibi olma imkanı
Yabancı yatırımcıların da odak noktası haline gelen Esenyurt’ta, 89.000 liraya konut sahibi olmaya imkan veren kampanyada daireler ‘’hemen teslim hemen tapu’’ güvencesiyle ev sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. 

990 TL taksitle stüdyo daireler
Satışa sunulan Evviva projelerinde 89.000 liradan başlayan 990 TL taksitlerle sınırlı sayıda stüdyo daireler veya 130.000 liradan başlayan 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için de ekonomik ödeme seçenekleri sunuluyor

Esenyurt'un yıldızı yükseliyor
Esenyurt Bölgesi ile ilgili son durumu paylaşan Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, 2015 sonuna kadar proje teslimlerini bitireceğini belirterek:

‘’Esenyurt ile ilgili bir süredir gündemde olan imar problemleri ile ilgili durum bizi ve müşterilerimizi etkilemiştir. Şimdi Esenyurt’ta esen olumlu ve ılıman iklimden müşterilerimizin de faydalanmasını isteyerek yeni kampanyamıza başlıyoruz. Satış ve pazarlama sistemlerimizi yeniden yapılandırdık. Hem yabancı yatırımcıların gözdesi haline gelen bu bölgeyi canlandırarak, hem de yeni müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlayarak yolumuza devam ediyoruz.’’ dedi. 

 

Firma Bilgisi: Bulut Inşaat