Bulut Orman Evleri İzmir!

Bulut Orman Evleri İzmir Narlıdere'de Tanyer İnşaat imzası ile hayat buluyor. Bulut Orman Evleri fiyatları ise 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Bulut Orman Evleri İzmir!

Bulut Orman Evleri İzmir Narlıdere'de Tanyer İnşaat imzası ile hayat buluyor. Bulut Orman Evleri fiyatları ise 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Asma Bahçeşehir projesinin kuzeyinde, ormana sıfır bir arazide yükselen Bulut Orman Evleri Narlıdere projesi körfez ve orman manzarasına sahip. 

20 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 4 blokta 1+1, 2+1 ve 3+1 alanları 60 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 120 adet dairenin yer aldığı Bulut Orman Evleri Narlıdere teslimlerinin 2018 yılında yapılması planlanıyor. 

Açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve güvenlik gibi sosyal olanakların bulunduğu Bulut Orman Evleri İzmir'de daireler akıllı  ev sistemleri ve ankastre beyaz eşya ürünler ile donatılıyor. 

Konut satın almak isteyenlere 30 aya kadar sıfır faiz ile vade yapılan Bulut Orman Evleri'nde peşinat olarak konut bedelinin 3'te biri ya da yarısı ödeniyor. Bulut Orman Evleri İzmir fiyatları ise minimum 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ise tamamlandığında 1 oda 1 salon dairelerde 2 bin TL'den başlaması bekleniyor. 

İzmir Narlıdere'de yükselen Bulut Orman Evleri'in güneyi ve doğusunda orman, kuzeyinde körfez, batısında Ali Onbaşı Deresi yer alıyor. Proje, otoban çıkışına 7 dakika, Çeşme'ye 35 dakika, havaalanına 20 dakika, 9 Eylül Üniversitesine ise 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. İnşaat çalışmaları geçtiğimiz Ocak ayında başlayan projede modern peyzaj alanlarına yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Tanyer Inşaat
Proje Bilgisi: Bulut Orman Evleri