Bulut Orman Evleri Narlıdere!

Tanyer İnşaat imzası ile hayat bulan Bulut Orman Evleri Narlıdere projesi fiyatları 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Bulut Orman Evleri Narlıdere!

Tanyer İnşaat imzası ile hayat bulan Bulut Orman Evleri Narlıdere projesi fiyatları 315 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 30 aya kadar sıfır faiz ile vade yapılan projede peşinat olarak konut bedelinin 3'te biri ya da yarısı ödeniyor. 

Bulut Orman Evleri 6 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde inşa ediliyor. Toplam 120 adet daireden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer veriliyor. Bulut Orman Evleri satılık daire alanları ise 60 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor. 

Bulut Orman Evleri teslimlerinin 2018 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor.Asma Bahçeler projesinin kuzeyinde yükselen Bulut Orman Evleri körfez ve orman manzarasına hakim. Akıllı ev sistemleri ile donatılan projede komşuluk ilişkilerinin güçlenmesi hedeflendi. 

Bulut Orman Evleri Narlıdere projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna, güvenlik, kapalı otopark ve orman manzarası bulunuyor. Projede daireler akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

İzmir Narlıdere'de yükselen Bulut Orman Evleri kent merkezine yakın bir konumda yükseliyor. Otoban çıkışına 7, Çeşme'ye 35 dakika, havaalanına 20 dakika, alışveriş merkezlerine 10 dakika, 9 Eylül Üniversitesine ise 10 dakika mesafede yükseliyor. 

Firma Bilgisi: Tanyer Inşaat
Proje Bilgisi: Bulut Orman Evleri