Bulvar 216'da yaza merhaba etkinlikleri

Türkiye'nin ilk yeme-içme destinasyonu Bulvar 216, Mehmet Erdem Konseri ve Anadolu Ateşi Kıvılcım dans gösterisi ile yaza merhaba diyecek

Bulvar 216'da yaza merhaba etkinlikleri

Türkiye'nin ilk yeme-içme destinasyonu Bulvar 216, Mehmet Erdem Konseri ve Anadolu Ateşi Kıvılcım dans gösterisi ile yaza merhaba diyecek. 

Açıldığı günden beri çok sayıda etkinliğe imza atan Bulvar 216, ziyaretçileri için 28 Mayıs Cumartesi günü muhteşem sürprizler hazırladı. Bulvar 216, yurtiçi ve yurt dışında pek çok turnaye katılarak kültürümüzü dünyaya tanıtan Anadolu Ateşi Kıvılcım performansı ve Mehmet Erdem konseri ile keyifli bir akşam yaşatacak. 

Bulvar 216 food lounge katında konser ve dans gösterisi, saat 18:00^de Anadolu Ateşi Kıvılcım gösterisi ile başlayacak. Etkinlik saat 19:00'da Mehmet Erdem konseri ile devam edecek. 

Bulvar 216'da yaza merhaba etkinlikleri

Anadolu Ateşi'nin gözbebeği Kıvılcımlar

Mustafa Erdoğan’ın Genel Sanat Yönetmenliği'ni yaptığı ‘Anadolu Ateşi'nin göz bebeği ‘Kıvılcımlar’, Türkiye’nin ilk profesyonel çocuk dans topluluğu ve 4-14 yaşlarında, 80 üstün yetenekli çocuktan oluşuyor. “Kıvılcım”, Anadolu Ateşi’nin performansının yanı sıra, içinde akrobasi barındıran ve Anadolu topraklarının zenginliklerinden derlenen koreografi, etnik ve modern dans kurgusu ile Bulvar 216’da sahnelenecek.

Dört yıla üç albüm sığdıran Mehmet Erdem

“Hakim Bey” şarkısı ile 2013 yılında Türkiye Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı” seçilen Mehmet Erdem, dört yıla üç albüm sığdırdı ve tüm şarkıları ile müzikseverlerin büyük beğenisini kazandı. Dizi ve filmler için yaptığı müziklerle de başarıya ulaşan Mehmet Erdem, En İyi Film Müziği dalında da Altın Portakal ödülüne layık görüldü. Erdem, 28 Mayıs Cumartesi günü Bulvar 216’da sevilen şarkılarını seslendirecek.