Bulvar Atakent'te lansman avantajlarıyla satışlar başladı

Halkalı'da hayata geçirilen Bulvar Atakent projesinde satışlar başladı. Aile yaşamına uygun bir konsept ile inşa edilen proje çocuklara özel sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor.

Bulvar Atakent'te lansman avantajlarıyla satışlar başladı

MAKSEM ve OĞUZKAĞAN ortaklığı ile hayata geçirilen Bulvar Atakent'te lansman avantajlarıyla satışlar başladı. Avrupa Yakası'nın hızlı gelişim bölgelerinden biri olan Atakent-Halkalı'da inşa edilecek proje, aile konseptine uygun sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor.

Halkalı'ya 250 milyon TL'lik yatırım: Bulvar Atakent

Toplamda 22 bin 274 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen Bulvar Atakent, 291 adet konut ve günlük alışverişini yürütüleceği 26 ticari üniteden oluşuyor. 1 adet de kreş barındıran projenin toplam yatırım değeri ise 250 milyon TL seviyesinde. 1+1 tipi dairelere yer verilmeyen Bulvar Atakent'te sosyal alanlar geniş ve ferah kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor. 110 metrekareden başlayan 184 metrekareye kadar değişen daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde inşa edileek. 

4.300 TL/metrekareden başlayan fiyatlarla

Bulvar Atakent projesinde lansmana özel fiyatlarla satışların da başladığı duyuruldu. Bugün gerçekletirilen kamuoyuna tanıtım toplantısında, fiyatların lansmana özel 4.300 TL/metrekareden başlayacağı bilgisi verildi. Şirket bünyesinde hazırlanan 10 farklı ödeme seçeneği de sunulan projede 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyl kredi kullanımına olanak tanınacak. 

Teslimler Ağustos 2018'de

Atakent'in merkezindeki konumuyla dikkat çeken Bulvar Atakent, Basın EKspres Yolu, E-5 aksı ve TEM otoyoluna oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakikada ulaşılan projenin inşa çalışmaları ise başladı. Kaba İnşaat'ın tamamlandığı Bulvar Atakent'te teslimlerin 2018 yılı Ağustos ayında başlaması planlanıyor. Proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı'na ulaşım için de avantajlı bir noktada yer alıyor. Diğer taraftan Bulvar Atakent yanı eğitim kurumlarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: oğuzkağan
Proje Bilgisi: Bulvar Atakent Halkalı