Bulvar İstanbul Başakşehir’e damgasını vurdu

Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı’yla Başakşehir’de inşa edilen Bulvar İstanbul, satış başarısı ile 2014’e damgasını vurdu. Proje, konut satışının yüzde 90’ını 1 yıl gibi bir sürede tamamlayarak, satış ve hasılat rekortmeni oldu

Bulvar İstanbul Başakşehir’e damgasını vurdu

Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından İstanbul’un hızla gelişen Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul satış başarısı ile 2014’e damgasını vurdu. Bölgenin ilk lüks konut projesi Bulvar İstanbul projesi ve projenin yeni etabı aynı zamanda bölgenin ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans Başakşehir’e yeni bir soluk kazandırdı. Proje, konut satışının yüzde 90’ını 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak satış ve hasılat rekortmeni oldu. Bulvar İstanbul, satışa çıktığı 2013 yılının Aralık ayından bu yana projenin yaklaşık yüzde 90’lık bölümüne denk gelen 1550 adet konutun satışını tamamladı.

Başakşehir’in değerli bir alanında konumlanan Bulvar İstanbul projesi TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, metro, 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı temelleri atılan Sağlık Kent, yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kanal İstanbul projelerine yakınlığı sayesinde dikkat çekiyor.

Bölgenin ilk rezidansı

Toplam 165 dairede her ihtiyaca yönelik 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tiplerinden oluşan Başakşehir’in ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans satışa çıktıktan sonra 1 saat içerisinde yüzde 90’lık satış elde etti.  

KUTU: Geniş sosyal alanlar  

Bulvar İstanbul aktivite alanları dikkat çekiyor. Projede kültür merkezinde bulunacak özel sinema salonunda rezervasyon yaptırarak ailece veya komşularla film izleme imkanı sunuluyor. Ayrıca kütüphane, kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği salon-lounge alanlarına kadar pek çok ince detayda düşünüldü. Projenin en dikkat çekici detayları arasında ise özellikle çocuk eğitim ve oyun odaları, spor tesisleri ve sıcak su havuzlarının da yer alması bulunuyor.

Yeni kampanya başladı

Bulvar İstanbul ve Bulvar Rezidans dairelerinden ev alacaklar için yeni bir kampanya da başlatıldı. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşin ödemeden sonra peşinattan geriye kalan miktarı ve banka kredisini 1 yıl sonra ödemeye başlıyor. 23 bloktan oluşan Bulvar İstanbul projesinin metrekare fiyatları ise 2 bin 800 lira ile 4 bin lira arasında değişiyor.  

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul Başakşehir