Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinde ticari alanları içeren "Bulvar İstanbul Cadde" satışa çıkıyor

Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor

Başakşehir'de inşa edilen ve Bulvar İstanbul İş Ortaklığı'nın imzasını taşıyan Bulvar İstanbul projesinde ticari alanların satışında geri sayım başlad. 22 ayda yüzde 97'lik satış rakamına ulaşan projede Bulvar İstanbul Cadde kısa bir süre sonra satışa sunulacak.

Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor
24 adet çeşitli büyüklükteki mağaza ile site sakinlerine hizmet vermesi beklenen cafe ve kreşin satışının gerçekleştirileceği Bulvar İstanbul Cadde dükkanlarının Haziran 2016'da hayata geçmesi planlanıyor. 

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından lüks konseptte inşa edilen Bulvar İstanbul'un ticari alanları yakın zamanda hayata geçiyor. 22 ay gibi kısa bir zaman diliminde yüzde 97'lik satış oranına yaklaşan ve 2014 yılının 6 ayından Emlakkonut projeleri içinde en yüksek satış rakamına ulaşan projenin yatırımcısına yüzde 100'e yaklaşan prim olanağı sunduğu belirtiliyor. 

Bulvar İstanbul nerede?
9 ihtisas hastanesi ve 3 binin üzerindeki yatak kapasitesiyle dikkat çeken İkitelli Sağlık Kompleksinin tam karşısında yer alan Bulvar İstanbul, metro gibi şehir merkezine ulaşım imkanlarına yakın bir konumda yer alıyor. Bulvar İstanbul Cadde dükkanlarının Yeni İstanbul'un en önemli merkezlerinden biri olan Başakşehir'de 2016 yılında hayata geçmesi planlanıyor.

Firma Bilgisi: bulvar istanbul iş ortaklığı
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul