Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor

Başakşehir'de inşa edilen Bulvar İstanbul projesinin ticari alanı Bulvar İstanbul Cadde'de yer alan 24 mağaza 29 Kasım'da satışa çıkarılıyor

Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinin ticari alanları 29 Kasım'da satışa sunuluyor. 22 ay içerisinde yüzde 97 oranında satış oranına ulaşan ve 2014 yılının ilk 6 aylık diliminde Emlak Konut Projeleri içinde en yüksek satışı yakalayan proje olarak dikkat çeken Bulvar İstanbul'un ticari alanı Bulvar İstanbul Cadde'nin de yüksek prim potansiyeliyle büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. 

 

Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor

 

Bulvar İstanbul Cadde ne zaman teslim edilecek?
29 Kasım Pazar günü düzenlenecek olan açık artırma ile satışı yapılacak Bulvar İstanbul caddede toplam 24 adet mağaza bulunuyor. Doğrudan cadde girişli ve büyüklükleri 78 ile 489 metrekare arasında değişen mağazalar, bölgeye ve bulunduğu cadde üzerinde yer alan 4 bin konut bünyesinde yaşayan 20 bin kişiye hizmet verecek. 

 

Bulvar İstanbul Cadde satışa çıkıyor

 

Bulvar İstanbul Cadde'nni satışa sunulan F1 ve F2 bloklarında konumlanan cadde dükkanları, cfe ve kreşin teslimi için Haziran 2016 tarihi verildi. Rezidansın altında yer alan cadde dükkanlarının tesliminin ise aralık 2016'da yapılması planlanıyor. 9 ihtisas hastanesi ve 3 binin üzerindeki yatak kapasitesine sahip İkitelli Sağlık Kompleksinin tam karşısında yer alan Bulvar İstanbul Cadde, metroya yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: bulvar istanbul iş ortaklığı
Proje Bilgisi: Bulvar İstanbul Cadde