Bulvar İstanbul Cadde'de dev satış

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Bulvar İstanbul'un ticari alanları açık artırma ile satışa çıkarıldı. Çıkış fiyatlarının ortalama yüzde 35 üzerinde değer bulan alanların satışından 38 milyon TL elde edildi

Bulvar İstanbul Cadde'de dev satış

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Bulvar İstanbul Cadde'nin açık artırma ile satışında 38 milyon TL gelir elde edildi. 22 ay içerisinde yüzde 99'luk satış oranına ulaşan ve Emlak Konut'un 2014 yılı projeleri içinde en yüksek satışı yakalayan projesi olma özelliği taşıyan Bulvar İstanbul'un ticari birimleri, çıkış fiyatlarının yüzde 35 üzerinde bir değer artışı ile satıldı. 

Bulvar İstanbul ticari birimlerinden büyük gelir
Bulvar İstanbul projesinin ticari üniteleri açık artırma ile satışa sunuldu. Ön talep sürecinde yoğun ilginin gösterildiği Bulvar İstanbul ihalesinde 78 metrekare ile 1.395 metrekare arasında değişen ebatlara sahip ticari alanlar sahiplerini buldu. Çıkış fiyatının üzerinden yüzde 35'lik artışla satılan ticari birimler muhammen bedellerinin iki katına satıldı. 

Bulvar İstanbul Cadde'de dev satış

Bulvar İstanbul projesi
9 ihtisas hastanesi ve 3 binin üzerinde yatak kapasitesi içeren İkitelli Sağlık Kompleksi'ne çok yakın bir konumda yer alan Bulvar İstanbul Cadde 4 bin konutta yaşayan 20 bin kişiye hizmet verecek. Başakşehir'de hayata geçirilen projenin Haziran 2016 tarihinde tamamlanması hedefleniyor. 

Bulvar İstanbul Cadde'de restaurant, cafe, giyim, market, eczane, kuaför, GSM operatörü, büyük mağazacılık gibi alternatifler için uygun olanaklar bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: bulvar istanbul iş ortaklığı
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul