Bulvar İstanbul satılık

Bulvar İstanbul satılık daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor

Bulvar İstanbul satılık

Bulvar İstanbul satılık daire özelliklerine değinmeden önce proje hakkında birkaç küçük detay paylaşalım. Başakşehir’de yer alan Bulvar İstanbul 110 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Bulvar İstanbul satılık daire büyüklükleri 82 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor.

1.555 adet dairenin yer aldığı Bulvar İstanbul satılık daireleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanıyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Bulvar İstanbul satılık daire fiyatları 400 bin TL’den başlıyor. Bulvar İstanbul satılık daire sahiplerine sauna, güvenlik, tenis kortu, oyun alanları, yüzme havuzu, Türk hamamı, otopark ve fitness center gibi hizmetler sunuyor. 23 bloktan oluşan Bulvar İstanbul Özülke ve Özkar Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor.

Bulvar İstanbul nerede?
Başakşehir'de hayata geçirilen Bulvar İstanbul Başakşehir metro istasyonuna yakınlığı ile dikkat çekiyor. TEM otoyoluna 3, Atatürk Havalimanı'na 10, İkinci köprü ise 20 dakika mesafede, 11 ihtisas hastanesinin hizmet vereceği dev proje Sağlık Kent'in hemen yanında, Atatürk Olimpiyat Stadı'na 1 km mesafede, Üçüncü köprü bağlantı yolunun ayağında, Basın Ekspres ve TEM Otoyolu'na yakın konumda,Metro istasyonuna sadece 1 km uzaklıkta yer alıyor.

Bulvar İstanbul adres bilgileri: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul

Bulvar İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 444 66 10
Faks: 0212 687 61 44

 

Firma Bilgisi: Özülke Inşaat-özkar Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul