Bulvar İstanbul Yükseliyor!

Özülke ve Özkar ortak girişimi ile başlatılan Bulvar İstanbul, İstanbul göz bebeği olma yolunda ilerliyor

Bulvar İstanbul Yükseliyor!

İstanbul' un gün geçtikçe nüfus olarak yükselişe geçmesi ile birlikte konut projelerinin ardı arkası kesilmiyor. Son zamanlarda adından oldukça fazla bahsettiren Bulvar İstanbul bu projelerden birisi. Özülke ve Özkar ortak girişimi ile başlatılan Bulvar İstanbul, İstanbul göz bebeği olma yolunda ilerliyor.

Sağlık Kent' in yanında yapılandırılmaya başlayan Bulvar İstanbul bu konuda avantaj sağlamakta. İstanbul' un en çok gelir getirecek bölgesi olarak lanse edilen Başakşehir-Ayazma Bulvar İstanbul' u konuk etmeye hazırlanıyor. 3. Köprü projesi, Sağlık Kent ve önemli ulaşım sahası ile adından söz ettiren Bulvar İstanbul mükemmel mimarisi ile de büyülemeyi başarıyor. Metre kare fiyatı 2 bin 600 TL olarak belirlenen Bulvar İstanbul' un ilk altı ay içerisinde şimdiden 628 konut satabilmesi ciddi anlamda bir hasılatın ortaya çıkmasını sağladı. Yapılan bu hasılat ile şampiyonluğu elinde tutan Bulvar İstanbul 263 milyondan fazla gelir elde etmiş durumda. En düşük daire fiyatı 364 bin TL olurken 1 milyon 28 bin TL en yüksek daire fiyatı olmuş durumda.

Toplamda satılan 1100 adet daire 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşmakta. Site içerisinde AVM, spor alanları, göl, güneşlenme ve bunun gibi pek çok lüks özellik bulunmakta. Deprem yönetmeliğinden de tam not alan Bulvar İstanbul yeni sahipleri ile birlikte muhteşem bir yaşam alanı oluşturmaya hazırlanıyor.

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul