Bulvar İstanbul

Bulvar İstanbul 110 bin metrekare inşaat alanı üzerinde Özkar-Özülke İnşaat tarafından inşa ediliyor

Bulvar İstanbul

Nitelikli ve lüks konut projelerinin her geçen gün daha fazla ilgi gördüğü Başakşehir bölgesinde hayata geçecek olan Bulvar İstanbul, benzersiz konumuyla bir adım daha yakınınızda. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden meydana gelen Bulvar İstanbul projesi kapsamında yer alan dairelerin büyüklükleri 113 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor. Bulvar İstanbul 2 etaptan meydana geliyor ve Bulvar İstanbul teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.
Bulvar İstanbul konut sahibi olacaklara; yürüyüş yolları, Fitness merkezi, Kapalı otopark, Spor alanları, Dinlenme alanları, Gölet, Yüzme havuzu, Çocuk oyun alanları, Buhar odası ve sauna gibi zengin sosyal donatılar sunuyor.

Bulvar İstanbul, yakın çevresinde bulunan tesislerle hem yaşam kalitenizi yükseltecek sosyal olanakları hem de ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bir arada karşılıyor.
TEM otoyoluna 3, Atatürk Havalimanı'na 10, İkinci köprü ise 20 dakika mesafede, 11 ihtisas hastanesinin hizmet vereceği dev proje Sağlık Kent'in hemen yanında, Atatürk Olimpiyat Stadı'na 1 km mesafede, Üçüncü köprü bağlantı yolunun ayağında, Basın Ekspres ve TEM Otoyolu'na yakın konumda,Metro istasyonuna sadece 1 km uzaklıkta yer alıyor.

Bulvar İstanbul'un hemen yanı başında yer alan ve yapımı 2015'te tamamlanacak olan İkitelli Entegre Sağlık Kampüsünde, sağlık hizmetleri bir adım kadar uzağınızda. 441 yataklı Bölge Hastanesi, 359 yataklı Onkoloji Hastanesi, 451 yataklı Çocuk Hastanesi, 451 yataklı Kadın Doğum Hastanesi, 303 yataklı Kalp Damar Hastalıkları Hastanesi, 347 yataklı Nörolojik ve Ortopedik gibi bir çok birim bulunuyor.

Bulvar İstanbul satış ofisi bilgileri:
Adres: Atatürk Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul
Telefon: 444 66 10
Faks: 0212 687 61 44

Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul