Bulvar İstanbul'da erken teslim müjdesi

Emlak Konut GYO güvecesi ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Bulvar İstanbul'da teslimler 7 ay erkene çekildi.

Bulvar İstanbul'da erken teslim müjdesi

Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından inşa edilen Bulvar İstanbul projesinde teslimler 7 ay erkene çekildi. Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir'de yaşam bulan projede teslimelr Nisan 2016'da başlayacak. 

Bulvar İstanbul'a büyük ilgi
Projenin yüksek yatırım potansiyeli ile yatırımcıların büyük ilgisini çektiğini vurgulayar Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, TEM otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, metro ağları ve 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı Sağlık Kent gibi mega projelere kolay ulaşım noktasında bulunan Bulvar İstanbul projesine yatırımcıdan büyük bir ilgi geldiğini söyledi. Aydoğan, projenin daha şimdiden yüzde 80 düzeyinde prim sağladığını vurgulayarak:

"Teslimine yaklaştığımız bu günlerde geriye dönüp baktığımızda müşterilerimize %80’in üzerinde bir kazanç sağladığımızı gördük. Bununla birlikte teslimlerimizi de 7 ay öne çekerek, konut alıcılarımıza ikinci bir avantaj daha sağladık. Önümüzdeki ay teslimlerine başlayacağımız Bulvar İstanbul, bölgenin gelişimi anlamında sembol niteliğinde bir proje olarak konumlanacak." ifadelerini kullandı.

Bulvar İstanbul'da erken teslim müjdesi

 

Bulvar İstanbul projesi: 509.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Lansmanının yapıldığı ilk günden bugüne yatırımcının büyük ilgisini çeken Bulvar İstanbul'da toplam 1.720 konut ve 26 ticari ünite bulunuyor. Proje bünyesinde 2+1'den 7+1'e kadar değişen farklı tiplere yer veriliyor. Projede daire fiyatları ise 509.000 TL'den başlıyor. 

Emlak Konut'un satış rekortmeni projesi
110 bin metrekare alan üzerinde ve 850 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Bulvar İstanbul, Emlak Konut GYO'nun satış rekortmeni projesi olarak anılıyor. Projede, 2013 yılında 311, 2016 yılında 990 ve 2015 yılında ise 400 dairenin satışı tamamlandı. 

Firma Bilgisi: bulvar istanbul iş ortaklığı
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul