Bulvar Rezidans Başakşehir ön satış oranları

Bulvar Rezidans Başakşehir ön satış oranları açıklanmış olup, 1 saatte rekor kırdı

Bulvar Rezidans Başakşehir ön satış oranları

Bulvar Rezidans Başakşehir ön satışta. Bulvar Rezidans Başakşehir satışlarında son durum nedir? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Bulvar Rezidans Başakşehir 37 kat şeklinde tasarlanıyor. Bulvar Rezidans 165 daireden meydana geliyor. Bulvar Rezidans Başakşehir'de 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tipleri bulunuyor. Projede göletler, şelaleler, lavanta ve gül bahçeleri konut sahiplerine sunuluyor.

Bulvar İstanbul'un etabı olacak şekilde inşa edilen Bulvar Rezidans ön satışa çıkmış olup, alınan bilgilere göre 1 saatte yüzde 90'ının satışı tamamlandı. Özel fiyat avantajları ve banka kredisi ödemelerinde bir yıl öteleme kampanyası ile oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerden büyük ilgi gören Bulvar Rezidans Başakşehir 14 Şubat 2015 saat 08:00'da satışa çıkmıştı.

Bulvar Rezidans nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Bulvar Rezidans TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, metro, 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı temelleri atılan Sağlık Kent, yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kanal İstanbul projelerine yakınlığı sayesinde lokasyon itibari ile de avantajlı bir konumda yer alıyor

Proje Bilgisi: Bulvar Rezidans