Bumerang Kartal'da yüzde 1 KDV avantajı

Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi İstanbul'da gerçekleşen Türk - Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finansman Fuarı'nda görücüye çıktı

Bumerang Kartal'da yüzde 1 KDV avantajı

6-8 Aralık tarihleri arasında Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteğiyle İstanbul'da gerçekleşen Türk - Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finansman Fuarı'nda görücüye çıkan Bumerang Kartal projesi Arap yatırımcılardan yoğun ilgi gördü. Projeye en yoğun ilgi Fas, Cezayir ve Dubaili yatırımcılardan geldi. 

 

Bumerang Kartal projesine Araplardan yoğun ilgi

 

Bumerang Kartal projesinde 28’inci kata gelindi

Bumerang Kartal projesinde satışların yüzde 10'u gerçekleşti. İnşaatta ise 28’inci kata gelinen Bumerang Kartal projesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da yatırımcılarını bekliyor. Projede ayrıca depolu ve teraslı dükkan seçenekleri de bulunuyor. 

Yeni bir yaşam alanı sunuyor

Bumerang Kartal projesinde, Seyir Terası, Cafeler, Toplantı Salonları, Yüzme Havuzları, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası-Masaj  Odası, Türk Hamamı, Loby ve Danışma, Çamaşırhane, Mescitler, Yönetim Odaları, Sığınak, Açık ve Kapalı Otopark,  profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.

Avantajlı konum

E-5 üzerinde, Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal,  40 kattan meydana geliyor. 9 bin 650 metrekare arsa üzerinde konumlandırılan proje 60 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahip. Proje ayrıca 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 8’inci katından itibaren, adalar manzarasına hakim home ofis ve daireler ise 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

 

Bumerang Kartal projesine Araplardan yoğun ilgi

 

6 bin TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla

Tamamlanma tarihi olarak Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal Projesi’nde home ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan Bumerang Kartal projesinde, ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır durumda; konutlar ise anahtar  teslim olarak hazırlanıyor.

Yüzde 1 KDV avantajı 

Yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang Projesi yaşam standartına yeni bir soluk getirmek isteyenler, farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor. Bumerang Kartal, Anadolu Yakası’nın en önemli merkezlerinden biri haline gelen Kartal’ın en prestijli lokasyonunda konumlandırıldı. Bumerang Kartal Projesi’nin kapanmaz adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40’u peşin, geri kalan yüzde 60’i proje bitiş tarihi olan, Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.

 

Firma Bilgisi: Özkartallar A.Ş.
Proje Bilgisi: Bumerang Kartal