Bumerang Kartal'a yoğun ilgi

Anadolu Yakası'nın en hızla büyüyen ilçesi Kartal'ın merkezinde hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Projedeki dairelerin yüzde 10'u şimdiden satıldı.

Bumerang Kartal'a yoğun ilgi

İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişim gösteren merkezlerinden Kartal'da hayata geçiilen Bumerang Kartal projesine, yatırımcıdan yoğun bir ilgi geldi. Projenin yüzde 10'luk kısmının şimdiden satıldığı açıklandı. Kentsel dönüşüm ve metro ulaşım ağı ile Kadıköy'ün ardından en kapsamlı dönüşüme tanıklık eden Kartal'daki konumuyla dikkat çeken proje, lüks konseptiyle dikkat çekiyor. 

8. kattan itibaren tüm dairelerde deniz manzarası

İstanbul Kartal'da, merkezi konumuyla dikkat çeken Bumerang Kartal projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmalarda 13'üncü kata gelinen projede, 8'inci kattan itibarın tüm daire ve odalarda deniz manzarası olacak. Proje özel konumu ve manzarasıyla yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılanırken, şimdiden yüzde 10'luk satış performansına imza attı. 

Bumerang Kartal'da hedef Aralık 2019

Teslim tarihi 2019 yılının Aralık ayı olarak belirlenen ve ofis - konut karma proje konsepti ile hayata geçirilen Bumerang Kartal'a metrekare fiyatları 6 bin TL ile 12.500 TL arasında değişiyor. Özkartallar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen proje, amortisman süresinin kısalığıyla da yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. 

Bumerang Kartal Projesi

Bünyesinde cafe alanları, toplantı salonları, yüzme havuzları, seyir terası, fitness center, buhar odası, sauna, Türk Hamamı, ibadet alanları, sığınak, açık ve kapalı otopark alanlarının bulunduğu Bumerang Kartal Kartal Anadolu Adliyesi'nin tam karşısında yer alıyor. Kartal Adliyeis ve metro durağına 1 dakikalık yürüme mesafesindeki proje 40 katlı şekilde inşa edilecek. Toplamda 9 bin 650 metrekarelik arazi üzerinde ve 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip projede 190 adet bağımsız birim ve 14 mağaza yer alacak. Bağımsız birimlerin metrekare büyüklükleri ise 64 metrekare ile 374 metrekare arasında değişiklik gösterecek. 

Akıllı bina sistemi ve özel ödeme avantajları

Konut sektörünün son teknolojik donanımı ve akıllı bina sistemi ile inşa edilen projede ofis katları, esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri sunuluyor. Yatırımcı için özel ödeme koşullarının hazırlandığı projede krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajı ile şirket bünyesinde yüzde 30’u peşin, geri kalan yüzde 70’i proje bitiş tarihi olan Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile ödeme imkanı hazırlanıyor. 

Firma Bilgisi: özkartallar inşaat
Proje Bilgisi: Bumerang Kartal