Burada Evim Olsun başvuru formu!

Burada Evim Olsun başvuru formu, www.buradaevimolsun.com adresi üzerinden doldurulabiliyor

Burada Evim Olsun başvuru formu!

Son günlerde tanıtım filmleri ile büyük ilgi uyandıran ve dikkatleri çeken “Burada Evim Olsun” pazarlama yöntemi, satışa çıkacak olan Park Mavera 2. Etap projesinin dikkat çekici bir şekilde duyurulması ve ön talep toplanması için izlenilmiş olan farklı bir yol.

Park Mavera projesinin ikinci etap ön satış fırsatını duyurmak amacıyla hazırlanan ve bir ön talep toplama sitesi olan www.buradaevimolsun.com üzerinden form doldurulduğu taktirde ilgili müşteriler lansman öncesi fiyatlarla Park Mavera 2. etaptan daire satın alma hakkına sahip oluyor.

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Makro ve  Akyapı işbirliğinde inşa edilen Park Mavera, İstanbul Avrupa Yakası’nda Başakşehir Kent Meydanı’nda yükseliyor. İlk etap satışları kısa bir sürede tamamlanan projenin ön talep toplanan ikinci etabının da Mart ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

43 bin metrekarelik alan üzerinde 7 blokta toplam 556 daireden oluşan Park Mavera projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Projenin ayrıcalıkları içerisinde; çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Park Mavera Başakşehir, 8 ihtisas hastaneli Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksine 1 kilometre mesafede bulunuyor. 2017 yılında tamamlanması planlanan 3. Köprü bağlantı yolu üzerinde yer alan Park Mavera, Anadolu Yakası'na dakikalar içinde ulaşma imkanı sunuyor.

 

Firma Bilgisi: Makro Inşaat - Akyapı
Proje Bilgisi: Park Mavera 2