Burada Ne Olsun?

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'de hayata geçirmeyi planladığı 5. projesi için www.buradaneolsun.com sitesi üzerinden yatırımcılar istedikleri ev konseptini yaratabiliyor

Burada Ne Olsun?

Burada Ne Olsun? Erguvan İnşaat tarafından geliştirilen bir proje olup, konut sektöründe denenmemiş bir yol. Burada Ne Olsun? İnternet üzerinden müşterilerinin dilediği konsepte uygun projeler geliştirmek üzere hayata geçirilen bir proje.

www.buradaneolsun.com internet sitesi üzerinden, Erguvan İnşaat’tan konut sahibi olmak isteyenler taleplerini belirtiyor ve bu talepler doğrultusunda inşa edilecek olan projelerden konut sahibi olabiliyor.

Teknopark’ın kuzey giriş kapısının hemen yanındaki 18 dönüm arazisindeki yeni projenin konseptini oluşturmak adına hayata geçirilen Burada Ne Olsun? Erguvan İnşaat’ın ayrıcalıkları arasında yer alıyor. Bu sayede kontu sahibi olmak isteyen Erguvan İnşaat müşterileri, projenin adından mimarisine, daire tipinden sosyal olanaklarına kadar her türlü detayı site üzerinden oylayabiliyor.

28 Eylül 2015 tarihinden itibaren başlayan ve devam eden oylama sonucunda çıkan projenin çalışmaları ise en kısa sürede başlaması planlanıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı, Teknopark, Habom, üniversite kampüsleri gibi yatırımlar nedeniyle hızlı gelişen Kurtköy’de konut sahibi olmak ise yatırımcılarına büyük oranlar kazandırıyor.

Bugüne kadar Kurtköy bölgesinde birçok projenin altına imza atan Erguvan İnşaat bu son projesiyle de yatırımcılarına özel seçenekler sunmaya hazırlanıyor. Proje adı için Erguvan Park, Erguvan Home, Erguvan Flat önerileri yer alırken, konut sahibi olmak isteyenlere de alternatif isim önerileri sunuluyor. Müşterileriyle beraber bir proje oluşturmayı hedefleyen Erguvan İnşaat 5. Projesi merakla bekleniyor.

Burada Ne Olsun?

Erguvan İnşaat 5. Projesi içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, spor sahası, fitness salonu, bir araçlık kapalı otopark, barbekü alanlarına yer veriliyor. Katılımcılar kapalı yüzme havuzu, eşya deposu, sauna, Türk hamamı, market, balkon, 7/24 güvenlik seçeneklerinden hangilerinin bu projede olması gerektiğini de oylayacak olup, paket şeklinde kendilerine sunulan proje konsepti dışına çıkarak, tamamen kendilerinin istedikleri şeklinde bir proje oluşmasını sağlayabilecekler.

www.buradaneolsun.com sitesi aktif olup, yatırımcıların kullanımına açık bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor. www.buradaneolsun.com’da istenilen ev konseptini seçip, hayallerinizdeki evi şekillendirebilme şansını yakalayacak olan yatırımcılar bekleniyor.

Firma Bilgisi: Erguvan Inşaat