Buradaevimolsun.com projesinin tüm detayları!

Detayları haberimizde bulunan Buradaevimolsun.com, Park Mavera projesinin Mart ayında satışa çıkacak olan ikinci etabı için ön talep toplamak amacıyla kurulmuş bir ön talep sitesi…

Buradaevimolsun.com projesinin tüm detayları!

“Buradaevimolsun.com TOKİ – Emlak Konut Gelir Paylaşımı Modeli ile Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı olan Başakşehir Kent Meydanı’nda inşa edilen satış rekortmeni Park Mavera projesinin ikinci etap ön satış fırsatını duyurmak amacıyla hazırlanan bir ön talep sitedir. Mart ayında gerçekleştirilecek ön satışta buradaevimolsun.com üzerinden başvuru yapanlar lansman öncesi fiyatlarla Park Mavera projesinin satışı beklenen ikinci etabında daire satın alma hakkına sahip olacak.”

“Park Mavera, 380 bin metrekarelik botanik park, resmi kurum alanları, özel sağlık tesisi, 8 ihtisas hastanesine sahip Avrupa’nın en büyük sağlık kenti, 3. Köprü bağlantı yolu, TEM bağlantı yolu, metro, tramvay, 65 bin metrekarelik ilk planlı kent meydanına komşu konumda inşa ediliyor. TOKİ – Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen Park Mavera’nın birinci etabının reklamı dahi yapılamadan 22 saatte satılarak Emlak Konut Projeleri içinde kırılması zor bir rekora imza atmıştı…”

Park Mavera 2. Etap projesi!

Türkiye'nin İlk Planlı Şehir Meydanı’nda yükselen Park Mavera 2;  100 futbol sahası büyüklüğündeki Botanik Park’a komşu konumda hayat buluyor. Metro durağına yürüme mesafesinde olan proje, bağlantı yolları sayesinde Anadolu Yakası'na 15 dakika uzaklıkta.

İki büyük alışveriş caddesinin yanı başında yer alan Park Mavera 2 Başakşehir; Atatürk Olimpiyat Stadı ve Köyü’ne 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 14 kilometre mesafede. Akıllı ev sistemi ile donatılan projede Living lab teknolojisi ile tablet üzerinden sistem yönetimi sağlanabiliyor.

Başakşehir Park Mavera 2. Etap projesinin ayrıcalıkları şöyle sıralanıyor; her daireye kapalı otoparktan doğrudan erişim, her dairede giyinme odaları, ebeveyn banyoları, her daireye iş ve çamaşır odaları, 4 mevsime göre iklimlendirilmiş servis bekleme odaları, Cut-off sistemi, tek tuşla tüm dairenin aydınlatmasına hakim olma fırsatı, daire içi yüksek vakum gücüne sahip merkezi elektrik süpürge sistemi vb.

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo - Makro Inşaat - Akyapı
Proje Bilgisi: Park Mavera 2