Burak Kızılhan, 2. kez listede

Burak Kızılhan, Fortune Türkiye’nin belirlediği “Gelecek Vaat Eden 20 Yönetici” listesinde bu sene de yer aldı

Burak Kızılhan, 2. kez listede

04 Kasım 2013 / emlakwebtv
Fortune Türkiye’nin hazırladığı “Gelecek Vaat Eden 20 Yönetici” listesinde AE Arma-Elektropanç İş Geliştirme Müdürü Burak Kızılhan bu yıl da yer aldı. Kızılhan; güçlü işler kurmuş 40 yaş altındaki başarılı yöneticilerin güç, etki, inovasyon ve şöhret unsurlarının değerlendirdiği listede 2012 yılında da yer almıştı.

Kızılhan: “Bu başarı, tüm AE Arma-Elektropanç Ailesi’nin başarısıdır”
Dünya çapında; elektrik, elektronik, mekanik ve bilgi-iletişim teknolojileri alanlarında, teknik servis sağlayıcı Imtech’in bir firması olan AE Arma-Elektropanç’ın Ortadoğu operasyonlarının başında olan Burak Kızılhan, bu listede tekrar yer almanın kendisini gururlandırdığını belirtti. Kızılhan; “Bu başarı sadece benim değil, tüm AE Arma-Elektropanç Ailesi’nin başarısıdır. İmza attığımız dünya çapında ses getiren projelerimiz ve her geçen gün daha da büyüyen yapımız ile büyük başarılara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Kızılhan, iki yılda da listedeki en genç işadamı olmuştu
Burak Kızılhan, ayrıca Ortadoğu’nun en prestijli yayın kuruluşlarından Construction Week’in belirlediği, bölgenin en etkili 100 ismini kapsayan Power 100 listesinde bu yıl ve geçtiğimiz yıl yer almıştı. Kızılhan, iki yılda da listedeki en genç işadamı olmuştu.

Londra’daki University of Hertfordshire’da Elektrik-Elektronik Mühendisliği üzerine eğitim alan Burak Kızılhan, yine Londra’da bulunan Brunel University’de Mühendislik Yönetimi Master’ı yaptı. Eğitiminden sonra, 2 sene boyunca Schneider Electric İngiltere’de çalıştı ve daha sonra aile şirketi AE Arma-Elektropanç’ta görev aldı. Imtech’in bir firması olan Türkiye’nin en güçlü Teknik Müteahhitlik şirketi AE Arma-Elektropanç, bölgede Dubai, Katar, Abu Dhabi gibi ülkelerde yürüttüğü pek çok proje ile dikkat çekiyor. Burak Kızılhan da 2010 yılından beri, AE Arma-Elektropanç’ın İş Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdürüyor.