Bursa Gayrimenkul Fuarı'nda DAP'a büyük ilgi

DAP Yapı, 6 Nisan'da açılan Bursa Gayrimenkul Fuarı'nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Bursa Gayrimenkul Fuarı'nda DAP'a büyük ilgi

DAP Yapı, 6-10 Nisan tarihleri arasında Bursa'da gerçekleştirilen Ires Bursa Gayrimenkul Fuarı'nda ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Firma  Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde inşası süren İstMarina'nın yanında, özgün mimarisiyle dikkat çene Adam Kule ve Taksim Petek Residence'nin tanıtımını gerçekleştirdi. 

Türkiye gayrimenkul sektörü dünyanın ilk 10'unda
Bursa Gayrimenkul Fuarı'nda sektör hakkında açıklamalarda bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Türkiye'nin gelişen ülkeler arasında ilk 10'da yer aldığını söyledi. Yılmaz, ülkemizi uluslararası arenada temsil eden özel projelerin tanıtımını her fırsatta yapmaya gayret ettiklerini de vurgulayarak:

Bursa Gayrimenkul Fuarı'nda DAP'a büyük ilgi

"Şu anda sadece Türkiye'nin değil dünyanın da gözbebeği olan bir şehirde, İstanbul'da projeler üretiyoruz. Bu şehirde gerçekleşen üretimler ülkenin vizyonunu yansıtıyor ve dolayısıyla kendimizi daha iyi ifade edebiliyoruz." ifadelerini kullandı. 

DAP Yapı'nın geleceğin binalarını inşa ettiğini ve tasarımıyla dikkat çeken mimari yapıtlar ortaya koyduklarını söyleyen Yılmaz, bu projelerin özellikle yabancı yatırımcılardan büyük ilgi gördüğünü de sözlerine ekledi.

Bursa Gayrimenkul Fuarı
Bursa gayrimenkul fuarının sektör ve ekonomi açısından önemine de değinen Yılmaz:

"Bursa Fuarı’nda yatırımı ülkemize çekmek anlamında doğru bir adım olarak görüyoruz. Ülkemize gelen her turist, gönüllü bir turizm elçisi olduğu gibi, ekonomik anlamda kazanç vaat eden bir kaynaktır; ülkeye de döviz kazandırır. Kazanılan döviz ülkemizi daha değerli kılar..." dedi

Bursa Gayrimenkul Fuarı'nda DAP'a büyük ilgi

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Istmarina