Bursa Modern satılık daire fiyatları!

Bursa Modern satılık daire fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri konut sahibi olmak isteyenleri hemen konut sahibi yapıyor

Bursa Modern satılık daire fiyatları!

Bursa Modern satılık daire özelliklerine değinmeden önce proje ile ilgili birtakım bilgiler paylaşalım. Bursa Modern Sinpaş tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 232 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Bursa Modern’de 2 bin 788 adet daire bulunuyor.

Bursa Modern satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 586 metrekare arasında değişiyor. 26 bin metrekare göleti de bulunan Bursa Modern’de Marin Residence, Saray Bahçe Konakları, Kristal Kule, Park Konakları, Gökkule, Kemer Residence, Asmalı Yalı, Yalı Köşkleri Evleri adları verilen farklı konut tipleri bulunuyor.

Bursa Modern 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 daire tiplerinden oluşuyor. Bursa Modern satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor alanları, otoparklar, çarşı ve market, sauna, hamam, kafe ve restoran gibi birçok hizmet sunuyor.

2007 yılında çalışmalarına başlayan Bursa Modern satılık daire fiyatları Bursa Modern satış ofisi tarafından veriliyor. Bursa Modern ödeme planı kapsamında yüzde 10 fiyat avantajı, yüzde 7.5 peşinat, vade farksız 40 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. Hemen teslim edilen Bursa Modern’den isteyenler bankadan kredi kullanmadan da ev sahibi olabiliyor.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Bursa Modern