Bursa Osmangazi Amerikan Kapı fiyatları

Bursa Osmangazi Amerikan Kapı fiyatları kampanyalı fiyatlar ile en düşük 179 liradan başlıyor

Bursa Osmangazi Amerikan Kapı fiyatları

Bursa Osmangazi Amerikan Kapı fiyatları kampanyalı fiyatlar ile en düşük 179 liradan başlıyor. Seri seri ayrılan amerikan kapılar son zamanlarda konut sahibi olanların gözdesi olmuş durumda. 

95 lira ile 300 lira arasında değişen Amerikan kapılar son derece dayanıklı olmaları sebebi ile talep görüyor. Zamanla deforme olmuyorlar. Aynı zamanda özel kasa yapısı ve fitil sistemi ile ses ve ısı yapıtımı sağlıyor. Amerikan kapıların ahşap görünümünü ise panel üretiminde kullanılan özel dokulu saç kalıplar veriyor. 

Rutubete ve darbelere karşı dayanıklı olan Amerikan kapılar daha çok nemin fazla olduğu bölgelerde tercih ediliyor. Kasaları genelde 42 mm kalınlığındadır. Bursa Osmangazi Amerikan Kapı fiyatlarını da kapının hafif olup olmadığı ile değerlendirip almaya karar verebilirsiniz. 

Amerikan kapı neden daha ucuz? 
Amerikan kapının kullanılan malzeme ve kalitesi diğer kapılara göre daha düşüktür. İmalatı ile de diğer kapılardan daha az işçilik ister. Bu sebepten diğer kapılardan daha ucuzdur. Amerikan kapılarda önemli olan kapı içi dolgunun ne olduğudur. Eğer kapınız hafif ise maliyetinin düşük olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. 

Amerikan Kapı özellikleri 

- Ekonomik
- Nemden etkilenmez 
- Çürüme yapmaz
- Ergonomik

Amerikan Kapı nasıl yapılır?
Amerikan kapıların dış kısımları hazır olarak alınır. Seçtiğiniz kapı modelini nerde yaptırırsanız yaptırın hepsi aynıdır. Asıl önemli olan iç malzemesidir. Kapıların fiyatlarının farklı olma sebebi içerisinde kullanılan malzemedir. 

Bursa Osmangazi amerikan kapı fiyatlarının pahalı ya da ucuz olup olmadığını kapıların hafifliği ya da ağırlığına göre anlayabilirsiniz. Bursa Osmangazi'de amerikan kapı fiyatları kapı içerisinde kullanılan malzemesine göre değişiyor.