Bursa Prestij Modern Evleri!

Bakyapı imzası ile hayata geçirilen Bursa Prestij Modern Evleri yatırımcısına yüzde 60 kazandırdı

Bursa Prestij Modern Evleri!

Bakyapı imzası ile hayata geçirilen Bursa Prestij Modern Evleri yatırımcısına yüzde 60 kazandırdı. 13 blokta 918 konutun ve 57 ticari ünitenin bulunduğu proje, toplam 173 bin metrekare inşaat alanına sahip. 

Bakyapı 'nın Prestij serisinin üçüncü projesini oluşturan Osmangazi'deki proje yaklaşık 54 bin metrekarelik bir arazi üzerinde tasarlandı. Teslimlerin tamamlandığı 198 dairenin yanı sıra projede 57 işyeri bulunuyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin arsasına, hasılat paylaşımı ile inşa edilen proje,aynı zamanda Bakyapı'nın Bursa'daki ilk hasılat paylaşımı modeli ile gerçekleştirdiği konut projesi özelliği taşıyor. 

Zengin sosyal donatı alanları

Bakyapı Prestij Modern'in Bay ve Bayanlar için 2 adet ayrı 1.600 metrekarelik sosyal tesisi, Modern; yaşamın beraberinde getirdiği birçok aktiviteyi konut sahiplerine sunuyor. Sosyal tesiste, ısıtmalı kapalı havuzlar, saunalar, buhar odaları, fitness salonları yer alıyor.

En az yüzde 50 oranında prim sağladı 

Projede 1+1 gibi küçük metrekareli dairelere yer verilmedi. Bu detay ise satış sürecini olumlu olarak etkiledi. Prestij Modern Bursa projesinden daire sahibi olanların yatırımları bugün en az yüzde 50-60 oranında prim sağladı. 

Bursa Prestij Modern nerede? 

Bursa Prestij Modern, Bursa Çevre Yolu, İzmir ve İstanbul bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Bursa’nın en mevkii yerlerinden biri olarak kabul edilen proje, Timsah Arena ve Metro Acemler İstasyonu’na 3 kilometre, Koru Park AVM’ye 6 kilometrelik mesafede yer alıyor.

Firma Bilgisi: Bakyapı
Proje Bilgisi: Bursa Prestij Modern