Bursa’da neler oluyor?

Bursa’da neler oluyor? cevabını ve Bursa Konut Projelerini haberlerimizden takip ederek öğrenebilirsiniz

Bursa’da neler oluyor?

Bursa Güney Marmara’da yer almaktadır. Kuzeyinde Marmara Denizi ve Yaloa, kuzeydoğuda Kocaeli ve Sakarya, doğuda Bilecik, güneyde Kütahya ve batıda Balıkesir illeri ile çevrilidir.

Emlak sektörünün büyümesi ile beraber Bursa’da birçok konut ve ticari proje hayata geçiriliyor. Yatırımcıların çalışmalarına devam ettiği Bursa’da neler oluyor? Emlakwebtv.com ekibi merak edenler için Bursa’yı incelemeye aldı.

Bursa’da neler oluyor?
Bursa’da her geçen gün bir yeni konut projesi inşa ediliyor. Hem kentsel dönüşüm hem de yeni yapıların azlığı sebebi ile, Bursa’da bulunan konut açığını yatırımcılar bu şekilde tamamlamaya çalışıyor. Aynı zamanda üniversite şehri de olan Bursa’da ticari ve AVM projeleri de hayata geçiriliyor.

1.Yeşil Mavi Mudanya

Emiroğulları Gayrimenkul tarafından Bursa Mudanya'da 15 bin 559 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen projede 140 adet daire yer alıyor.  Mavi Yeşil Mudanya'da daire büyüklükleri ise 115 metrekareden başlıyor. Mavi Yeşil Mudanya projesinden daire sahibi olacaklara tanınan imkanlar arasında yürüyüş parkuru, açık otopark, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu,  kreş, çocuk yüzme havuzu ve açık yüzme havuzu yer alıyor. 

2.Hill House Yunuseli

Hill House Yunuseli 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 24 adet konuttan meydana gelen Hill House Yunuseli 3+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor. Hill House Yunuseli daire büyüklükleri 135 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Hill House Yunuseli teslim tarihi olarak Aralık 2015 veriliyor. Hill House Yunuseli iki blokta 24 daire ve 10 işyerinden oluşuyor. Hill House Yunuseli özellikleri arasında kamelya, açık otopark, çocuk oyun alanları yer alıyor.

3.Melek Residence

Melek Residence Bursa’da Tugay İnşaat tarafından inşa ediliyor. Melek Residence Bursa projesi 3 bin 685 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Melek Residence Bursa 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Melek Residence Bursa satılık daire büyüklükleri 53 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor. Melek Residence Bursa teslim tarihi olarak Haziran 2016 veriliyor.

4.Elite Offices Özlüce

Öndül Yapı tarafından 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Elite Offices Özlüce 110 adet ofisten meydana geliyor. Ofis büyüklüklerinin 50 metrekare ile 85 metrekare arasında değiştiği Elite Offices Özlüce’nin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Projede 60 ofisin bulunduğu B bloğun satışları sürüyor. Diğer bloktaki ofisler ise kiralanacak. Satışta olan ofisler net 50, 74 ve 85 metrekare büyüklüğünde. Ofislerin tavan yüksekliği ise 3.25 metre olarak tasarlanıyor.

5.Aksel Teras Evler

Aksel Teras Evler 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde 30 adet daireden meydana geliyor. Aksel Teras Evleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. Aksel Teras Evleri büyüklükleri 114 metrekare ile 228 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen Aksel Teras Evlerindeki 3 blok 5 ve 6 katlı olarak inşa ediliyor.

6.Grand Halitpaşa

Grand Halitpaşa 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 40 adet dairenin yer aldığı Grand Halitpaşa Birel İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Daire büyüklüklerinin 144 metrekare ile 289 metrekare arasında değiştiği Grand Halitpaşa’nın 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.