Business İstanbul, Dubai'yi bekliyor

SVR Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Business İstanbul projesi, 2015 Dubai Cityscape Fuarı'nda tanıtılacak

Business İstanbul, Dubai'yi bekliyor

SVR Gayrimenkul Yatırım, Business İstanbul Projesinin tanıtımını Dubai Gayrimenkul Fuarı'nda yapmaya hazırlanıyor. Business İstanbul projesinin dünya piyasasının en önemli etkinliği olan Dubai Cityscape Fuarı'nda tanıtımının önemine dikkat çeken SVR Gayrimenkul yetkilileri, firmanın 6 Hall 6B25 nolu stantta faaliyet göstereceğini açıkladı.

Business İstanbul projesi
Toplamda 250 bin metrekarelik inşaat alanına ve 150 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olan Business İstanbul Projesi, altı blok halinde yükselecek. Projenin mimari ve konforlu iş konseptiyle büyük ilgi görmesi bekleniyor. Business İstanbul projesinin ofis yaşamına dair en ileri teknolojik olanaklara ev sahipliği yapacak proje E-5 Göztepe'deki metro, metrobüs ve Marmaray bağlantılı ulaşıma elverişli lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Projede bin 440 ila bin 505 metrekare arasında değişen ofis katlarının yanı sıra, ileri teknolojik donanım ve çarşı ve eğlence merkezleri de yer alacak.

Business İstanbul, Dubai'yi bekliyor

İş yerine özgü konfor ve verimlilik
Business İstanbul projesinde, iş dünyasının sürekli farklılaşan ihtiyaçlarına en uygun çözüm önerileri sunulacak. Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan SVR Gayrimenkul Yatırım yetkilileri, ofislerde Shell&Core tarzında, şirket yöneticileri için konfor ve verimliliği bir arada sunan konsept sunuluyor.

SVR Group hakkında
Türkiye'nin en büyük 500 sanayi şirketi arasında yer alan Akkim Yapı Kimyasalları A.Ş, Rochel Gayrimenkul A.Ş. ve Horizon Gayrimenkul şirketlerinin önderliğindeki bir konsorsiyum olan SAVR grup, halen Kadıköy Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında 120 bin metrekare konut ve 270 bin metrekare ofis projesini hayata geçirmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. 

Firma Bilgisi: Svr Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Business Istanbul