Business İstanbul Fikirtepe projesi!

Ticari ve ofis konseptinde tasarlanan Business İstanbul Fikirtepe projesinin yatırım bedeli 150 milyon dolar

Business İstanbul Fikirtepe projesi!

SVR Gayrimenkul tarafından Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen Business İstanbul, Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm bölgesinin ilk ve tek ofis projesi olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Yaklaşık 150 milyon dolar yatırım bedeli ile hayat bulan projede teslimlerin Haziran 2017’de başlaması hedefleniyor.

Satış ve pazarlama faaliyetleri TNL Gayrimenkul Geliştirme tarafından yürütülen Business İstanbul Fikirtepe’de alanı 1.440 metrekare ila 1.550 metrekare arasında değişen tam ofis katları bulunuyor. Proje, yüksek tavanlı, ferah ofis anlayışının hakim olduğu bir tarzda tasarlanıyor.

Geniş seyir balkonlarına yer verilen Business İstanbul Fikirtepe’de 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı gibi güvenlik tedbirlerine ayrıca önem ve özen veriliyor. 

Göztepe Business İstanbul’un giriş katında tüm ihtiyaçlara cevap olabilecek nitelikte bir de butik çarşı alanı bulunuyor. Ayrıca fitness center, eğlence alanları, kuaför, terzi, kuru temizleme, eczane, kırtasiye, destek hizmetler, kafeterya ve restoranlar da mevcut.

 

Firma Bilgisi: Svr Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Business Istanbul