Business İstanbul'a Çuhadaroğlu çözümü

Türkiye'nin en önemli A plus ofis projelerinden Business İstanbul'un dış cephe kaplama sistemini Çuhadaroğlu hayata geçirecek

Business İstanbul'a Çuhadaroğlu çözümü

Türkiye ofis pazarının en büyük A plus ofis projelerinden biri olan Business İstanbul'un dış cephe kaplama sistemleri Çuhadaroğlu Alüminyum tarafından uygulanacak.

Business İstanbul'a Çuhadaroğlu çözümü
İstanbul Göztepe'de E-5 üzerinde konumlandırılan Business İstanbul'un dış cephe sistemleri Çuhadaroğlu tarafından sağlanacak. Teknolojik donanımı ve yenilikçi üretimi ile dış cephe kaplama alanlarında dikkat çekici çözümler sunan Çuhadaroğlu Grup bünyesinde faaliyet gösteren Mimari Uygulama Alüminyum Sistemleri, yalnızca Türkiye'de değil uluslararası alanda da önemli projelere imza atıyor. 

Business İstanbul'a Çuhadaroğlu çözümü

Business İstanbul projesi
Türkiye'nin en büyük A Plus modern ofis projesi olma özelliği taşıyan Business İstanbul, 270 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Altı blok halinde inşa edilen proje, 150 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. 

Teslimler 2017 Haziran ayında
İş dünyasının en önemli merkezlerinden biri olmaya aday Business İstanbul'un 2017 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor. SVR Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve 150 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı gibi güvenlik tedbirlerini de bünyesinde barındırıyor. 

Firma Bilgisi: Svr Group
Proje Bilgisi: Business Istanbul